01.12.2012

Subway продовжує перегони

Випередивши McDonald’s на 143 заклади в Росії, Subway не зупиняється на досягнутому

Відома у світі мережа Subway, заповнивши ринок Москви, планує експансію Підмосков'я. Як стало відомо, один з франчайзі компанії займається підбором одразу 23 приміщень для закладів Subway у Московській області. Подібні плани отримали неоднозначну оцінку експертів. Так, наприклад, віце-президент "Сабвей Раша Франчайзинг Компані" Геннадій Кочетков стверджує, що жителі Московської області працюють переважно в Москві, тому потреба в закладах швидкого харчування виникає в них лише тоді, коли вони знаходяться на роботі. Вдома ж ці люди віддають перевагу ресторанам.

Subway

Зараз на російському ринку працює 480 ресторанів Subway та 337 ресторанів McDonald’s.

Шукаючи нові території Subway продовжує запеклі перегони з McDonald’s. Зараз на російському ринку працює 480 ресторанів Subway та 337 ресторанів McDonald’s. Відкриття ще однієї сотні закусочних заплановане через два місяці. Та, незважаючи на кількісну перевагу, прибуткам Subway ще далеко до McDonald’s. Згідно з даними Euromonitor International, оборот McDonald's в Росії в 2011 році склав 42,6 млрд руб., тоді як у Subway - всього 4,1 млрд руб.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти в Україні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank