23.11.2012

ANTI LIE: детектор брехні не пройшов перевірку франчайзингом

За рік існування пропозиції компанія не відкрила жодної партнерської точки

Восени 2011 року ANTI LIE запропонувала вітчизняним підприємцям франшизу. Починаючи з 2008 компанія співпрацювала з підприємствами різних форм власності (від невеликих компаній до крупних холдингів), надаючи їм послуги з перевірки працівників на добросовісність. Для цього ANTI LIE використовувала сертифіковані поліграфи: детектори брехні. Перші франчайзингові відділення компанії мали відкритися вже до кінця 2011 року. Проте зараз під брендом ANTI LIE немає жодного партнерського офісу. Франчайзинговий розвиток мережі компанія перенесла на 2013.

Anti-Lie, франчайзинг, франшиза, поліграф, детектор брехні

Для надання послуг клієнтам ANTI LIE використовує сертифіковані поліграфи (детектори брехні) американського та російського виробництва.

"Зараз мережа офісів ANTI LIE не розвивається. В нашої компанії є більш перспективні напрямки для розвитку, - стверджує співзасновник компанії ANTI LIE Ілля Алексанкін. - Проте вже після Нового року плануємо відновити переговори з потенційними франчайзі. Цікаво те, що у співпраці з ANTI LIE найбільше зацікавлені російські підприємці".

Для надання послуг клієнтам ANTI LIE використовує сертифіковані поліграфи (детектори брехні) американського та російського виробництва. Поліграф має сім основних каналів для отримання інформації: датчик верхнього дихання, датчик нижнього дихання, фотоплетізмограф, датчик шкірно-гальванічної реакції, датчик артеріального (кровоносної) тиску, датчик тремору, датчик мікрофон, датчик психологічна складова. Інформації, отриманої зі всіх датчиків, достатньо для встановлення справжньої картини події.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ANTI LIE: детектор брехні не пройшов перевірку франчайзингом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank