14.09.2012

Вендінговий проект Starbucks

Кавові автомати Starbucks On The Go найближчим часом повинні з’явитися у Великобританії

Компанія Starbucks не зупиняється на реалізації різноформатних проектів. Тепер під відомим брендом будуть працювати вендінгові кавові автомати Starbucks On The Go. Такі машини спочатку з'являться в магазинах мережі Sainsbury's і на заправках. Кавові автомати оснащені тактильним екраном, що дає можливість всім покупцям зіграти на дисплеї в міні-гру. У меню будуть представлені 280 найменувань кави на будь-який смак. Чи будуть встановлені кавові машини в інших країнах, поки що невідомо.

кавова машина

У меню Starbucks On The Go будуть представлені 280 найменувань кави на будь-який смак

В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

На сьогодні мережа кав'ярень Starbucks охоплює більше 19 тис. закладів в 58 країнах світу. Нещодавно компанія запустила новий бренд Evolution Fresh - бар зі свіжими соками. Головною позицією в меню закладу є свіжі і бутильовані соки з фруктів і овочів. Крім цього в барі можна покуштувати іншу здорову їжу: вівсяну кашу, салати, супи, в тому числі і вегетаріанські.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank