14.09.2012

Вендінговий проект Starbucks

Кавові автомати Starbucks On The Go найближчим часом повинні з’явитися у Великобританії

Компанія Starbucks не зупиняється на реалізації різноформатних проектів. Тепер під відомим брендом будуть працювати вендінгові кавові автомати Starbucks On The Go. Такі машини спочатку з'являться в магазинах мережі Sainsbury's і на заправках. Кавові автомати оснащені тактильним екраном, що дає можливість всім покупцям зіграти на дисплеї в міні-гру. У меню будуть представлені 280 найменувань кави на будь-який смак. Чи будуть встановлені кавові машини в інших країнах, поки що невідомо.

кавова машина

У меню Starbucks On The Go будуть представлені 280 найменувань кави на будь-який смак

В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

На сьогодні мережа кав'ярень Starbucks охоплює більше 19 тис. закладів в 58 країнах світу. Нещодавно компанія запустила новий бренд Evolution Fresh - бар зі свіжими соками. Головною позицією в меню закладу є свіжі і бутильовані соки з фруктів і овочів. Крім цього в барі можна покуштувати іншу здорову їжу: вівсяну кашу, салати, супи, в тому числі і вегетаріанські.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Вендінговий проект Starbucks

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank