10.04.2012

I.C.Lab Individual cosmetic у мільйонники

У великих містах компанія припускає можливість відкриття 1 салону з виготовлення індивідуальної косметики на 1 млн чоловік

Компанія I.C.Lab Individual cosmetic вже близько 3 років розвиває мережу салонів з виготовлення індивідуальної косметики в Росії. На сьогодні в цій країні працює 15 закладів. Більше року тому перший салон відкрився і в Україні. Перевіривши затребуваність пропозиції компанія передала перший заклад партнерові та взялася за розвиток франчайзингової мережі. "Своїм франчайзі ми маємо намір надавати ексклюзивне право на розвиток мережі у своєму місті, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор I.C.Lab Individual cosmetic в Україні Олена Адамчук. - Ми припускаємо можливість відкриття 1 салону на 2 крісла в розрахунку на 1 млн чоловік в великих містах. Найбільш перспективними для розвитку мережі I.C.Lab на сьогодні є міста-мільйонники".

ICLab сканування шкіри, ICLab individual cosmetic тестування шкіри Фото I.C.Lab Individual cosmetic

Салон з виготовлення індивідуальної косметики під ТМ I.C.Lab обслуговує в середньому 300 (салон на 1 крісло) - 600 (якщо 2 крісла) клієнтів в місяць.

I.C.Lab Individual cosmetic - це єдина в Україні компанія, яка виготовляє косметичні засоби за індивідуальною рецептурою на основі даних системи відеосканування шкіри. Ця технологія була розроблена на Кіпрі, в лабораторії відомого професора дерматології Памбоса Харламбуса, вона запатентована і на сьогоднішній день не має аналогів у світі.

Для збільшення популярності своєї торговельної марки компанія не використовує активну рекламу в пресі, інтернеті та на телебаченні. "Кошти, спрямовані на рекламу, ми інвестуємо, в основному, у споживача, - розповідає Олена Адамчук. - Для цього в нас діє спеціальна програма подарункових сертифікатів на суму 800 грн. Даний сертифікат передбачає безкоштовне сканування шкіри, а також - крем для очей у подарунок". Реалізацією сертифікатів може займатися як безпосередньо власник франчайзингового салону (в такому разі він отримує 35% від продажу), так і спеціально найнятий менеджер з продажів (тоді власник отримує 25%, а менеджер - 10%).

Як стверджують у компанії, салони I.C.Lab окупаються за 4-5 місяців. Салон на одне крісло обслуговує в середньому 300 клієнтів в місяць, а на два крісла - до 600. "Відкриваючи заклад ми віддаємо перевагу приміщенням, котрі розташовуються недалеко від метро або ж у місцях з хорошою транспортною розв'язкою, - розповідає Олена Адамчук. - Як показує практика, найкращим територіальним рішенням для мережі є торговельні та бізнес центри відкритого типу".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
I.C.Lab Individual cosmetic у мільйонники

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank