06.03.2012

Корисна Кондитерська націлена на всі регіони

Відкривши перший магазин-кафе в Києві, компанія шукає партнерів по всій Україні

Компанія "СТЕВІЯСАН", яка займається розвитком франчайзингової мережі під ТМ "Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН", працює на українському ринку з 1993 року. Продукція, яку пропонує компанія, виготовляється на основі екстрактів рослини стевії - натурального природного підсолоджувача. Вже понад 4 роки торговельна марка "Корисна Кондитерська" представлена в невеликих торговельних точках та кіосках з однойменною назвою. "В жовтні 2011 компанія відкрила в Голосіївському районі міста Києва перший магазин-кафе під ТМ "Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН", - розповіла порталу Franchising.ua pr-менеджер компанії "СТЕВІЯСАН" Тетяна Волкодав. - Зараз ми ведемо переговори з підприємцями з різних регіонів. Найближчим часом плануємо відкрити нові франчайзингові точки".

Стевіясан, Корисна Кондитерська, магазин-кафе

Магазин-кафе ТМ "Корисна Кондитерська" в Києві

Вся продукція компанії "СТЕВІЯСАН", у тому числі й шоколад, не містить цукру. "Виготовленням солодощів на основі стевії за нашою рецептурою займається компанія АВК, - розповідає Тетяна Волкодав. - Ця рослина економічно вигідна, адже для виробництва її потрібно в 2 рази менше, ніж цукру. Крім цього, екстракт наділений багатьма корисними властивостями: він нормалізує тиск, травлення та слугує добрим імуностимулятором".

Своїм партнерам "Стевіясан" пропонує три варіанти співпраці: острівок у ТЦ (5-10 м2), окреме приміщення в ТЦ (від 15 м2) та стаціонарний магазин-кафе з окремим входом (близько 60 м2). Паушальний внесок становить 15 тис. грн, сума початкових інвестицій, залежно від формату точки, коливається від 32 тис. грн. Середній термін окупності бізнесу - від 6 до 12 місяців. Як вважають у компанії "Стевіясан", найбільш затребуваним на українському ринку є на сьогодні формат магазину-кафе. "Наші заклади користуються популярністю у молодих мам. В "Корисній Кондитерській" їхні діти можуть покуштувати корисних для здоров'я солодощів, адже наша продукція не містить пальмової олії та виготовлена на основі какао-масла і какао-бобів, - стверджує Тетяна Волкодав. - Крім цього, маленькі відвідувачі дуже люблять наш логотип, на якому зображені зайчики. Тому дорослі вже неодноразово зверталися до нас із пропозицією проводити в закладі дитячі свята. В перспективі плануємо також ввести мастер-класи з виготовлення цукерок".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Корисна Кондитерська націлена на всі регіони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank