29.02.2012

Львівська майстерня шоколаду: акцент на місці

Франчайзингові заклади відкриваються у приміщеннях, овіяних атмосферою 18-19 століття

Компанії, яка займається розвитком мережі крамниць-кафе під ТМ "Львівська майстерня шоколаду", 3 роки. В жовтні минув рік з моменту відкриття першого франчайзингового закладу в Житомирі. На сьогодні в країні діють 4 партнерські крамниці-кафе, та укладені угоди про відкриття ще двох. Крім Житомиру франчайзі працюють також в Івано-Франківську, Ужгороді та Києві. "В нашої компанії дуже жорсткі вимоги до приміщення, в якому відкривається франчайзинговий заклад. Воно навіть ззовні повинно передавати нашу атмосферу, а це - атмосфера 18-19 століття, - розповіла порталу Franchising.ua менеджер з розвитку франчайзингу "Львівської майстерні шоколаду" Лілія Єршова. - Відповідно, ми висловлюємо до наших партнерів прохання підшукати будинок із старовинним фасадом. Він повинен бути лише кам'яний. Щодо інших вимог, то територія крамниці повинна займати не менше 100 м2. Ця площа є оптимальною для того, щоб показати весь асортимент нашого магазину та влаштувати кав'ярню, де відвідувачі можуть спокійно попити гарячого шоколаду та кави".

Львівська майстерня шоколаду Фото Львівська майстерня шоколаду

Для відкриття крамниці-кафе під ТМ "Львівська майстерня шоколаду" необхідне приміщення площею як мінімум 100 кв.м. із старовинним фасадом

На сьогодні в планах компанії - охопити всю країну. "Наразі ми орієнтуємося на обласні центри, тому що вони є для нас потенційно важливими, - розповідає Лілія Єршова. - Проте не відкидаємо можливість відкриттів і в невеличких містах. Так, зараз ми сподіваємось на співпрацю з Маріуполем. Це місто, хоч і не обласний центр, однак в ньому спостерігається значний потік туристів, чим воно нас, власне, і зацікавило".

Бізнес під ТМ "Львівська майстерня шоколаду" вимагає інвестицій в розмірі від $ 60 до $ 100 тисяч. Однак ця сума може змінюватися залежно від площі приміщення та його стану. Окупається заклад в період від 1 до 1,5 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Львівська майстерня шоколаду: акцент на місці

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank