27.02.2012

"Вареничная "Победа" не лише в Києві

Франчайзі компанії працюють в столиці, проте надалі мережа буде розвиватися в містах з населенням від 400 тисяч

Компанія Best Restaurant System (BRS), якій належить мережа з 19 авторських ресторанів на території Криму, займається на сьогодні розвитком франчайзингової мережі під ТМ "Вареничная "Победа". Це перша власна концепція, яку компанія реалізовує на умовах франчайзингу. Раніше BRS розвивала франчайзингові мережі "Піца "Челентано" та "Potato House". Обидві торговельні марки належать компанії Fast Food System. "Вареничная "Победа" представлена на сьогодні 2 власними ресторанами у Севастополі та 5 франчайзинговими в Києві. "Розвиваючи мережу ми не збираємося концентруватися лише на столиці та інших великих містах, - розповіла порталу Franchising.ua керівник проекту франчайзингу ТМ "Вареничная "Победа" Надія Лазарєва. - Компанія цілком припускає можливість відкриття ресторанів ТМ "Вареничная "Победа" в містах з кількістю населення від 400 тис. чоловік, а в окремих випадках, - навіть у менших. Адже підприємцю, який бажає долучитися до мережі, видніше, якою популярністю користуватиметься концепція в його місті".

Радянські меблі, книги, приглушене освітлення, дві високі лампи Фото "Вареничная "Победа"

В ресторанах ТМ "Вареничная "Побєда" можна скуштувати вареники та пельмені з різноманітними начинками, випити кисілю, морсу або компоту. До того ж, в закладах мережі представлені спиртні напої тільки вітчизняного виробника

Особливостями дизайну приміщення та характерним меню ресторани "Вареничной "Победы" нагадують радянські кафе. "Цільова аудиторія наших закладів досить широка, - стверджує Надія Лазарєва. - Це люди старшого віку, в яких відвідини ресторану викликають приємні спогади, студенти, які хочуть поспілкуватися у незвичній атмосфері, туристи, які прийшли в пошуках вражень, і просто поцінювачі домашньої кухні".

Для того, щоб відкрити ресторан під ТМ "Вареничная "Победа", необхідно володіти інвестиціями в розмірі не менше € 120 тис. "Якщо заклад знаходиться у місці з активним потоком людей, інвестовані у проект гроші повертаються протягом 1 - 1,5 року, - стверджує Надія Лазарєва. - В іншому випадку окупність настає за 2,5 - 3 роки".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank