16.02.2012

ІНВІТРО: перший рік в Україні

За період діяльності на вітчизняному ринку компанія відкрила 16 медичних офісів

На українському ринку франчайзингу "Незалежна Лабораторія ІНВІТРО" працює з 1 грудня 2010 року. Протягом року компанія відкрила на території країни 16 медичних офісів. В Києві, Полтаві та Херсоні розпочали свою роботу перші франчайзі. "Зараз "ІНВІТРО" продовжує реалізовувати амбіційні плани з розширення своєї географії на території України, як власними силами, так і з допомогою партнерів", - розповіла порталу Franchising.ua Лілія Мокієнко, менеджер з франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО".

ІНВІТРО, дитина в лікарні

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує широкий спектр медичних досліджень: клінічні та біохімічні аналізи, інфекції, алергени, онкомаркери ПЛР, мікобіологія, цитологія і багато іншого

Послугами медичних офісів компанії користуються різні категорії населення. "Наших пацієнтів можна сегментувати як за типами потреб: постійна (відслідковування стану здоров'я), тимчасова (підготовка та моніторинг вагітності), спонтанна (підготовка до операції, несподівана хвороба), так і за демографічними показниками (стать - 80% жінок та близько 20% чоловіків), - розповідає Лілія Мокієнко. - Більше 30% наших пацієнтів становлять діти, яким ІНВІТРО приділяє особливу увагу та створює максимальні умови для комфорту".

На сьогодні "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" пропонує своїм клієнтам більше 400 видів лабораторних досліджень. За системою франчайзингу компанія працює з 2005 року. Протягом цього часу було відкрито більше 300 франчайзингових офісів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank