03.02.2012

ПиЛли еЛли буде у Львові

Незабаром у місті почне працювати перша піцерія торговельної марки по франчайзингу

Компанія, якій належить концепція "ПиЛли еЛли", 4 роки працює на українському ринку франчайзингу. Першою франчайзинговою пропозицією була мережа магазинів "Банк пива". Перша піцерія під ТМ "ПиЛли еЛли" відкрилася 1,5 роки тому у Хмельницькому. На сьогодні в місті працюють два власні заклади. Франчайзингова піцерія найближчим часом відкриється у Львові. Пріоритетними містами для компанії на сьогодні є обласні центри.

пилли елли

В меню "ПиЛли еЛли": піца, страви з курки, картопля фрі, салати та великий вибір пива

Для приготування піци в закладах мережі використовується піч на дровах. "Ми застосовуємо автентичну систему випічки піци, що зародилася в Неаполі, - розповів порталу Franchising.ua власник ТМ "ПиЛли еЛли" Ігор Ковильник. - Піца випікається при температурі 500 градусів, тоді як вітчизняні заклади практикують 200. Процес випікання займає близько 40 секунд". Для приготування соусу для піци використовуються продукти, привезені з Італії. Як стверджує власник торговельної марки, коли заклад відвідують гості з цієї країни, кажуть, що піца на смак точно така, як у них на батьківщині.

Щоб відкрити піцерію під ТМ "ПиЛли еЛли", необхідно володіти інвестиціями у розмірі від 40 до 60 тис. доларів. Паушальний внесок становить 7 тис. доларів, роялті - 3% від валового продажу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank