03.02.2012

ПиЛли еЛли буде у Львові

Незабаром у місті почне працювати перша піцерія торговельної марки по франчайзингу

Компанія, якій належить концепція "ПиЛли еЛли", 4 роки працює на українському ринку франчайзингу. Першою франчайзинговою пропозицією була мережа магазинів "Банк пива". Перша піцерія під ТМ "ПиЛли еЛли" відкрилася 1,5 роки тому у Хмельницькому. На сьогодні в місті працюють два власні заклади. Франчайзингова піцерія найближчим часом відкриється у Львові. Пріоритетними містами для компанії на сьогодні є обласні центри.

пилли елли

В меню "ПиЛли еЛли": піца, страви з курки, картопля фрі, салати та великий вибір пива

Для приготування піци в закладах мережі використовується піч на дровах. "Ми застосовуємо автентичну систему випічки піци, що зародилася в Неаполі, - розповів порталу Franchising.ua власник ТМ "ПиЛли еЛли" Ігор Ковильник. - Піца випікається при температурі 500 градусів, тоді як вітчизняні заклади практикують 200. Процес випікання займає близько 40 секунд". Для приготування соусу для піци використовуються продукти, привезені з Італії. Як стверджує власник торговельної марки, коли заклад відвідують гості з цієї країни, кажуть, що піца на смак точно така, як у них на батьківщині.

Щоб відкрити піцерію під ТМ "ПиЛли еЛли", необхідно володіти інвестиціями у розмірі від 40 до 60 тис. доларів. Паушальний внесок становить 7 тис. доларів, роялті - 3% від валового продажу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ПиЛли еЛли буде у Львові

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank