17.01.2012

Best Burger: перші партнери на заході

До мережі американських фаст-фудів приєднаються перші заклади в Івано-Франківській і Львівських областях

ТМ Best Burger, яка вийшла на вітчизняний ринок з допомогою мастер-франчайзингу, має американське походження. Український підприємець став першим мастер-франчайзі компанії, в США ця мережа фаст-фудів називається Best o Burger. "Ідея відкрити заклад схожого плану з'явилася в моєї сестри, коли вона в 2006 році працювала в Сполучених Штатах за програмою Work and Travel, - розповів порталу Franchising.ua директор компанії "Бест Бургер" в Україні Віталій Гоголь. - Коли вона повернулася, ми розпочали переговори з франчайзером". В травні 2011 року український мастер-франчайзі відкрив власний заклад в Івано-Франківську. 14 лютого в цьому місті з'явиться ще один Best Burger, але вже не власний, а франчайзинговий. На черзі відкриття власного ресторану в місті Калуші, що в Івано-Франківській області, та в Стрию, що на території Львівщини. "Розвиток мережі ми розпочинаємо з західного регіону, щоб добре відпрацювати модель та умови співпраці, головні моменти постачання продукції, що є дуже важливим в цьому бізнесі, а вже потім вийдемо на національний рівень, - розповідає Віталій Гоголь. - Проте це зовсім не означає, що ми відкидатимемо пропозиції з інших регіонів. Так, приміром, нещодавно нас запропонували орендувати дуже хороше приміщення в одному з нових столичних ТЦ. Тепер перед нами стоїть питання: використати його під власний заклад, чи знайти в Києві партнера".

Best Burger, фаст-фуд

В меню Best Burger - гамбургери, картопля фрі, салати, десерти та напої, а також - страви вегетаріанської кухні. Для дітей створене KIDS Меню.

Компанія ще не встановила фіксованого паушального внеску для своїх франчайзі. "Сьогодні розмір початкового внеску визначається індивідуально для кожного випадку, - розповідає Віталій Гоголь. - Адже компанія ще досить нова, і ми прагнемо сформувати для наших франчайзі оптимальну пропозицію. Проте вже після того, як відкриємо 5-10 фаст-фудів, паушальний внесок стане єдиним для всіх". Роялті становить 3% і виплачується з 3-го місяця роботи. Також 0,5% отриманих коштів відраховуються на загальнонаціональну рекламу. Мінімальні інвестиції, необхідні для відкриття ресторану під ТМ Best Burger, становлять $ 50 тис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank