Понеділок
26.12.2011
Своїм франчайзі компанія пропонує проекти, реалізація яких не вимагає наявності офісу та складу для товару
 

Компанія WebKafe, яка з 2001 року професійно займається бізнесом в Інтернеті на ринках України та Германії, запропонувала франчайзинг українським підприємцям. "Наші франшизи є повністю інтернет-проектами, що надає цьому бізнесу ряд переваг: мінімальні інвестиції, невеликі витрати на старті, можливість працювати без офісу та охоплювати територіально велику аудиторію, невеликий персонал (1-3 людини), витрати, які йтимуть лише на рекламу й відсутність необхідності вкладати гроші в закупівлю, складування та повернення товару. Таким чином система розвитку через франшизу дозволить нам в короткі терміни і без особливих зусиль зайняти провідне місце на ринку України. Підтвердженням цього може стати один з наших напрямів, де ми по загальній сукупності продажів, відвідуванню та клієнтській базі вже давно займаємо перше місце", - розповів порталу Franchising.ua директор компанії WebKafe Олексій Титов.

На сьогодні компанія-франчайзер пропонує своїм партнерам три варіанти співпраці: Autosland (онлайн-мережу автомагазинів), Eroticland (онлайн-мережу секс-шопів), iNetGlobal (набір засобів для інтернет-маркетингу, з допомогою яких можна "просунути" ті чи інші проекти та забезпечити собі пожиттєвий резидуальний дохід: інтернет-реклама, СЕО, хостинг, домени, смс та е-мейл розсилки, відооконференції тощо), в розробці знаходяться також інші проекти. Крім розвитку на теренах України WebKafe має намір співпрацювати на умовах мастер-франчайзингу з іншими країнами. Найбільш пріоритетними сьогодні є Білорусь, Молдова, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан та Азербайджан. "Протягом всього періоду діяльності компанії ми втілили в життя багато проектів, засвоїли багато методів ефективної роботи та підібрали хорошу команду. Ми займаємося Інтернетом в широкому розумінні цього слова: від маленьких сайтів, що продаються, до великих порталів, каталогів, аукціонів, дошок оголошень тощо", - розповідає Олексій Титов.

На початку 2012 року компанія WebKafe візьме участь у восьмій спеціалізованій виставці "Франчайзинг-2012", яка відбудеться з 28 лютого по 2 березня 2011 року. "Наші очікування від виставки мабуть такі, як і у всіх: на інших подивитись та себе показати, - стверджує Олексій Титов. - А якщо серйозно, то ми плануємо розширення мережі шляхом залучення ініціативних підприємців, які не тільки хочуть заробити, але й мають бажання взяти участь у великому проекті".


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано