18.10.2011

Belgian Beer Café розвиватиметься в Польщі

Компанія вийшла на польський ринок і планує відкрити в країні кілька десятків закладів

Власник торговельної марки Belgian Beer Café, компанія AB InBev, розвиватиме в Польщі мережу пивних ресторанів по франчайзингу. "Ми плануємо відкрити кілька десятків закладів по всій країні, в основному у великих містах, - розповідає представник компанії Belgian Beer Café в Польщі Магда Габрієлська. - Головна ціль, яку на сьогодні ставить перед собою компанія - це формування лояльності польського клієнта".

 Belgian Beer Café, франчайзинг, франшиза

ВВС пропонує на вибір 2 концепти: провінційний (Rural Concept) і космополітичний (Cosmopolitan Concept)

Франчайзер AB Inbev - найбільший виробник пива в Бельгії - розвиває в усьому світі мережу пивних ресторанів Belgian Beer Café. Сьогодні у світі працює понад 60 ресторанів BBC в Європі, Австралії, Нової Зеландії, ОАЕ, Японії, Китаї - загальною кількістю в 18 країнах.

Заклади мережі BBC створені за зразком пивних ресторанів, що існували в Бельгії на початку ХХ століття. Більшість закладів BBC розташовані в міських центрах в будинках з "характером та історією". Однак деякі ресторани відкриті в сучасних будівлях: в готелях або ТРЦ, за умови високої видимості ресторану зовні. Що ж стосується величини - розглядаються приміщення від 120 кв м, в середньому 300-400.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank