18.10.2011

Belgian Beer Café розвиватиметься в Польщі

Компанія вийшла на польський ринок і планує відкрити в країні кілька десятків закладів

Власник торговельної марки Belgian Beer Café, компанія AB InBev, розвиватиме в Польщі мережу пивних ресторанів по франчайзингу. "Ми плануємо відкрити кілька десятків закладів по всій країні, в основному у великих містах, - розповідає представник компанії Belgian Beer Café в Польщі Магда Габрієлська. - Головна ціль, яку на сьогодні ставить перед собою компанія - це формування лояльності польського клієнта".

 Belgian Beer Café, франчайзинг, франшиза

ВВС пропонує на вибір 2 концепти: провінційний (Rural Concept) і космополітичний (Cosmopolitan Concept)

Франчайзер AB Inbev - найбільший виробник пива в Бельгії - розвиває в усьому світі мережу пивних ресторанів Belgian Beer Café. Сьогодні у світі працює понад 60 ресторанів BBC в Європі, Австралії, Нової Зеландії, ОАЕ, Японії, Китаї - загальною кількістю в 18 країнах.

Заклади мережі BBC створені за зразком пивних ресторанів, що існували в Бельгії на початку ХХ століття. Більшість закладів BBC розташовані в міських центрах в будинках з "характером та історією". Однак деякі ресторани відкриті в сучасних будівлях: в готелях або ТРЦ, за умови високої видимості ресторану зовні. Що ж стосується величини - розглядаються приміщення від 120 кв м, в середньому 300-400.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Belgian Beer Café розвиватиметься в Польщі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank