ФінІнКом: бізнес-консалтинг в регіони

Понеділок
10.10.2011
Холдинг, який займається різного роду консалтингом, рекламними послугами, будівництвом та продажем товарів, має намір працювати по франчайзингу в містах-мільйонниках
 

ФінІнКом - це група компаній, яка займається юридичним, бухгалтерським, кадровим та рекрутинговим консалтингом, наданням рекламних послуг у сфері контекстної реклами, розробки сайтів та СЕО-оптимізації, проектами у сфері будівництва та продажем необхідних для нього матеріалів. Історія ФінІнКому починається в 1999 році із заснування юридичної фірми "Аланія". В 2004 році, після злиття з іншими компаніями та проведення ребрендінгу, на базі "Аланії" було створено холдинг "ФінІнКом". На сьогодні до складу цього утворення входить аналітично-консалтингова група, будівельно-інвестиційна компанія, рекламна агенція та міжнародний тренінговий центр. В 2011 році керівництво холдингу прийняло рішення розвиватися на умовах франчайзингу.

"На сьогоднішній день ми розглядаємо можливість побудови франчайзингової моделі для діяльності у сфері бізнес-послуг (в першу чергу консалтингу), - розповів порталу Franchising.ua президент ГК "ФінІнКом" Олександр Черната. - Обсяг послуг, що буде надаватися франчайзі, обумовлюватиметься у кожному конкретному випадку залежно від його можливостей, побажань та стану ринку за місцем знаходження".

Франчайзингова пропозиція ФінІнКому розрахована на підприємців з регіонів. "Ми плануємо відкрити представництва у містах-мільйонниках: Дніпропетровську, Донецьку, Києві, Львові, Одесі, та Харкові. Ці ринки мають певний потенціал та інтерес для холдингу", - розповів Олександр Черната. Розмір інвестицій, необхідних для відкриття бізнесу під брендом ФінІнКому, залежатиме від тієї стартової програми, яку обере для себе франчайзі. Останній матиме можливість зосередитися на одному виді консалтингу, або ж працювати одразу в кількох його напрямках.

Від своїх франчайзі компанія вимагає дотримання правил та стандартів роботи холдингу, входження франчайзера до складу учасників франчайзі з часткою не менше 40 % статутного капіталу а також - отримання прав на використання передових методик і ноу-хау франчайзі.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?