23.09.2011

Scorini сімейна перевершила сподівання

Відвідуваність закладу виявилася на 30% більшою від запланованої

На початку року у мережі Scorini з'явився новий формат - "Scorini сімейна". Цей заклад об'єднав у собі особливості кав'ярні та піцерії. Перша точка відкрилася в Житомирі, наступна - в Києві. В столиці точка торговельної марки - парна, тобто піцерія та кав'ярня, які знаходяться в ТЦ, розташовані одна біля одної, але в обидва заклади існує окремий вхід. Як розповів порталу Franchising.ua власник концепції Scorini Констянтин Корольков, кількість відвідувачів обох закладів перевищила всі сподівання. З моменту відкриття Scorini сімейна обслужила на 30% більше клієнтів, ніж планувала. Саме тому цей формат і надалі просуватиметься по франчайзингу. Найближчим часом з'являться ще 4 нових заклади Scorini сімейної. Відкриття відбудуться в Сумах, Гайсингу, Севастополі та Чернівцях. Крім франчайзингових точок, компанія планує також відкрити одну власну у Херсоні.

Scorini сімейна, кав\'ярня-піцерія

Заклад у форматі "Scorini сімейна" обіцяє окупитися франчайзі за 18-24 місяці.

"Scorini сімейна - це заклад, в якому ми залишили все найкраще із кав'ярні: 40 напоїв на основі еспрессо, 35 видів чаїв, безалкогольні коктелі, молочні коктелі та алкоголь, а також, додали страви італійської кухні: традиційну італійську пасту, піцу, салати, - розповідає Констянтин Корольков. - Оскільки заклад користується зараз великою популярністю серед відвідувачів, ми плануємо його інтенсивний розвиток по франчайзингу".

На сьогодні мережа Scorini об'єднує 11 точок Scorini Caffe Punto, 7 Scorini Espresso Bar та дві Scorini сімейних. Головний акцент компанія робить на останні два формати.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Scorini сімейна перевершила сподівання

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank