12.09.2011

New York Street Pizza відкрила найбільшу піцерію

Заклад, який з’явився в Артемівську, вміщає 154 відвідувачів

Мережа піцерій торговельної марки New York Street Pizza поповнилася ще трьома франчайзинговими закладами. Відкриття відбулися в Сумах, Донецьку та Артемівську. Заклад в Артемівську, де проживає близько 100 тисяч жителів, став першою піцерією у місті. До того ж, це відділення - найбільше в мережі за кількістю посадочних місць, яких в закладі 154. "Відкриття в Артемівську пройшло дуже успішно. Хоча воно відбулося ще 24 серпня, проте й досі в закладі з ранку до вечора стоять черги. Охочих скуштувати нашу піцу наскільки багато, що ми, буквально не встигаємо справлятися з обслуговуванням. Це перша піцерія в місті. А велика кількість посадочних місць пояснюється тим, що дане приміщення перебуває у приватній власності франчайзі, і останній вирішив повністю використати його під відкриття закладу під нашою торговельною маркою", - розповів порталу Franchising.ua генеральний директор компанії ТОВ "Нью-Йорк Піца" Роман Володимирович.

New York Street Pizza, франчайзинг, франшиза

Мережа піцерій New York Street Pizza добре розвинена як на заході, так і на сході країни

Відкриття в Сумах та Донецьку також пройшли успішно. За словами Романа Володимировича, Суми на сьогодні виступають лідером мережі New York Street Pizza за відвідуваністю. Ця піцерія - вже друга точка в цьому місті.

Незабаром нові заклади відкриються в Кривому Розі та Івано-Франківську. Ведуться також переговори із партнерами з Донецьку та Макіївки. Насьогодні мережа налічує вже більше 30 закладів громадського харчування, більшість з яких - франчайзингові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
New York Street Pizza відкрила найбільшу піцерію

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank