23.08.2011

Дім Кави робить акцент на Захід

Компанія хоче збільшити кількість своїх представництв у Львові, Тернополі та Івано-Франківську

Мережа спеціалізованих магазинів з продажу кави торговельної марки "Дім Кави" налічує уже сто точок по всій країні. Вісім магазинів компанії (три в Києві та п'ять у Харкові) - власні, решта належать франчайзі. Сьогодні "Дім Кави" шукає партнерів у тих регіонах, де заклади компанії представлені мало. "Ми плануємо розширити свою мережу на заході України. Хочемо мати більше точок у Львові, Тернополі та Івано-Франківську", - розповідає маректолог компанії Єлизавета Харченко.

Дім Кави, франчайзинг, франшиза

"Дім Кави" - офіційний імпортер кави швейцарської фірми Blaser і кавових машин для домашнього і професійного використання.

Протягом року мережа "Дому Кави" поповнилася двома повноцінними магазинами та чотирьма кавовими кутками в ТЦ. Своїм франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: спеціалізований магазин "Дім Кави" з продажу кавового обладнання та кави з дегустаційною залою та кавовий куток Blaser. Найбільш популярним залишається магазин "Дім Кави". "Окремий магазин, в який можна прийти, попити кави, купити пачку кави додому, подивитися, як працює кавове обладнання і тут же його купити, користується найбільшою популярністю у франчайзі, - розповідає Єлизавета Харченко. - У випадку кавового куточку більший акцент робиться саме на приготування напою. Цей формат розрахований на торговельні центри".

"Дім Кави" вже 16 років на ринку. Мережу магазинів в Україні компанія розвиває починаючи з 1998 року, крім України франчайзинговий ріст компанії відбувається і в таких країнах, як Росія та Болгарія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Дім Кави робить акцент на Захід

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank