22.08.2011

Dolce Сoffee: франчайзинг в Ізраїлі

Компанія планує запустити власну точку, а потім піти по франчайзингу

Dolce Сoffee - це кавова концепція, яка з 2005 року представлена на українському ринку. Власний заклад компанії знаходиться в Одесі, два франчайзингових - в Києві. "Раніше ми активно франчайзингом не займалися, свої зусилля в даному напрямі активізували лише в цьому році", - розповідає представник компанії Олександр Гречко.

Dolce Coffee, франчайзинг, франшиза

Кава від Dolce Coffee обсмажується безпосередньо на місці продажу, що допомагає максимально зберегти смакові властивості напою.

Зараз в пріоритетах Dolce Сoffee - вихід на ринок Ізраїлю. В планах компанії - відкриття в країні власної точки з подальшим розвитком мережі. "Всі сили сьогодні кинуті на відкриття першої кав'ярні в Ізраїлі. В цій країні каву п'ють постійно. Будь-який громадянин може дозволити собі чашку кави зранку, в обід та ввечері. В ізраїльтян не існує такого поняття як "вечеряти вдома". Вони вечеряють лише в закладах громадського харчування. І культура кави в цій країні, безумовно, набагато вища", - коментує Олександр Гречко.

В Україні компанія Dolce Сoffee з 2011 року пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. В залежності від наявної суми інвестицій франчайзі може обирати між трьома форматами: стаціонарною кав'ярнею з обсмаженням кави, кавовим модулем та кавовим кіоском. Розмір капіталовкладень варіюється, відповідно, від $ 6.000 до $ 60.000. Окупитися проект обіцяє за термін від пів року до двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Dolce Сoffee: франчайзинг в Ізраїлі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank