22.08.2011

Dolce Сoffee: франчайзинг в Ізраїлі

Компанія планує запустити власну точку, а потім піти по франчайзингу

Dolce Сoffee - це кавова концепція, яка з 2005 року представлена на українському ринку. Власний заклад компанії знаходиться в Одесі, два франчайзингових - в Києві. "Раніше ми активно франчайзингом не займалися, свої зусилля в даному напрямі активізували лише в цьому році", - розповідає представник компанії Олександр Гречко.

Dolce Coffee, франчайзинг, франшиза

Кава від Dolce Coffee обсмажується безпосередньо на місці продажу, що допомагає максимально зберегти смакові властивості напою.

Зараз в пріоритетах Dolce Сoffee - вихід на ринок Ізраїлю. В планах компанії - відкриття в країні власної точки з подальшим розвитком мережі. "Всі сили сьогодні кинуті на відкриття першої кав'ярні в Ізраїлі. В цій країні каву п'ють постійно. Будь-який громадянин може дозволити собі чашку кави зранку, в обід та ввечері. В ізраїльтян не існує такого поняття як "вечеряти вдома". Вони вечеряють лише в закладах громадського харчування. І культура кави в цій країні, безумовно, набагато вища", - коментує Олександр Гречко.

В Україні компанія Dolce Сoffee з 2011 року пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. В залежності від наявної суми інвестицій франчайзі може обирати між трьома форматами: стаціонарною кав'ярнею з обсмаженням кави, кавовим модулем та кавовим кіоском. Розмір капіталовкладень варіюється, відповідно, від $ 6.000 до $ 60.000. Окупитися проект обіцяє за термін від пів року до двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank