08.04.2011

МХП матиме Крила

ВАТ "Миронівський хлібопродукт" незабаром створить власну мережу фаст-фудів з курячим меню, що називатиметься "Крила"

Компанія "Миронівський хлібопродукт", що розвиває на території країни франчайзингову мережу "Наша Ряба", найближчим часом матиме ще й власні заклади громадського харчування. Це буде мережа фаст-фудів зі стравами з курячого м'яса. Називатимуться ресторани "Крила". Про це розказав співвласник компанії Юрій Косюк в інтерв'ю "Инвестгазете". Він також зазначив, що спочатку розважував купівлю франшизи якогось відомого бренду у галузі громадського харчування, проте потім вирішив створювати власну мережу і власний бренд.

Фото пункту системи Наша Ряба

Франчайзингова мережа фірмових торговельних точок "Наша Ряба" налічує вже більше 2,5 тис. об’єктів

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим в Україні виробником курятини і працює на агропромисловому ринку України з 1995 року, франчайзингову мережу фірмових торгових точок розвиває з 2002-го. МХП виробляє куряче м'ясо під ТМ "Наша ряба", м'ясні напівфабрикати під ТМ "Легко", делікатесне яловиче м'ясо під ТМ "Сертифікований Ангус" і делікатесну гусячу печінку під ТМ "Фуа Гра". У фірмових торговельних точках, представлена продукція ТМ "Наша Ряба" і асортимент інших торгових марок, що належать компанії.

МХП активно використовує франчайзинг для розвитку мережі. На сьогодні на території країни налічується вже більше 2,5 тис. франчайзингових фірмових торгових точок, мережею охоплені всі регіони країни, торговельні точки працюють навіть у невеликих населених пунктах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

5

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank