10.03.2011

SUBWAY має найбільшу в світі мережу

SUBWAY обійшла свого конкурента McDonald’s за кількістю ресторанів у світі

Мережа ресторанів швидкого харчування SUBWAY обійшла свого конкурента McDonald's за кількістю закусочних у світі, повідомляє агентство Associated Press.

SUBWAY - всесвітньовідома мережа ресторанів "швидкого харчування ", основний продаваної продукцією є сендвічі та салати

Згідно зі звітом компанії, в 2010 році працювало 33 тис. 749 точок швидкого харчування. У McDonald's в минулому році працювали 32 тис. 737 ресторанів.

"У нас була велика гонка", - розповів Тоні Пейс, голова маркетингового відділу SUBWAY.

За його словами, принцип франчайзингу, на якому заснована мережа, є частиною успіху. У мережі SUBWAY всі ресторани відкриті по франчайзингу, тоді як в McDonald's аналогічним чином працює 75% точок. Менший формат закусочних SUBWAY в порівнянні з ресторанами McDonald's, дозволяє витрачати менше коштів на відкриття нових філій і їх обслуговування. Керівництво зробило акцент саме на вартості і маркетингу.

На даний момент закусочні SUBWAY працюють в 91 країні світу з головним офісом у місті Мілфорд (штат Коннектикут, США). Компанія була заснована Фредом Де Люкой і доктором Пітером Баком в 1965 році. Всі ресторани мережі відкриваються по системі франчайзингу. На українському ринку мережа SUBWAY поки що не представлена, сусідня ж Росія - п'ята після Великобританії, Німеччини, Франції та Ірландії, країна в Європі, де відкрито не менше 100 ресторанів. Крім того, стратегічна мета SUBWAY - довести кількість ресторанів в Росії до однієї тисячі до 2015 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
SUBWAY має найбільшу в світі мережу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank