10.03.2011

SUBWAY має найбільшу в світі мережу

SUBWAY обійшла свого конкурента McDonald’s за кількістю ресторанів у світі

Мережа ресторанів швидкого харчування SUBWAY обійшла свого конкурента McDonald's за кількістю закусочних у світі, повідомляє агентство Associated Press.

SUBWAY - всесвітньовідома мережа ресторанів "швидкого харчування ", основний продаваної продукцією є сендвічі та салати

Згідно зі звітом компанії, в 2010 році працювало 33 тис. 749 точок швидкого харчування. У McDonald's в минулому році працювали 32 тис. 737 ресторанів.

"У нас була велика гонка", - розповів Тоні Пейс, голова маркетингового відділу SUBWAY.

За його словами, принцип франчайзингу, на якому заснована мережа, є частиною успіху. У мережі SUBWAY всі ресторани відкриті по франчайзингу, тоді як в McDonald's аналогічним чином працює 75% точок. Менший формат закусочних SUBWAY в порівнянні з ресторанами McDonald's, дозволяє витрачати менше коштів на відкриття нових філій і їх обслуговування. Керівництво зробило акцент саме на вартості і маркетингу.

На даний момент закусочні SUBWAY працюють в 91 країні світу з головним офісом у місті Мілфорд (штат Коннектикут, США). Компанія була заснована Фредом Де Люкой і доктором Пітером Баком в 1965 році. Всі ресторани мережі відкриваються по системі франчайзингу. На українському ринку мережа SUBWAY поки що не представлена, сусідня ж Росія - п'ята після Великобританії, Німеччини, Франції та Ірландії, країна в Європі, де відкрито не менше 100 ресторанів. Крім того, стратегічна мета SUBWAY - довести кількість ресторанів в Росії до однієї тисячі до 2015 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank