14.02.2011

1С: Франчайзинг – в Україні майже 20 років

Один із найстаріших франчайзерів в Україні пропонував франшизу ще з початку 90-х

"1С" – це російська компанія, що розробляє платформу програмних продуктів економічного спрямування. Саме за допомогою франчайзингу "1С" почала розвиток мережі вже після розпаду СРСР. Про те, чому ще в 1994 році франшиза цієї компанії була привабливою для українських бізнесменів, розказали нам одні з найстаріших франчайзі цієї компанії в Україні, київська організація "ЛВТ-Програми".

Сертифікат про партнерство з "1С" компанії "ЛВТ-програми"

"Засновники вдало провели організаційну роботу. Вони створили простий продукт для бухгалтерів 1С:Бухгалтерія 5.0 на DOS і почали масово і дешево продавати. Але головне: в той час без роботи залишилась велика кількість інтелектуалів, які могли заробляти продажем і доопрацюванням програми під індивідуальні потреби. Таким чином фірма "1С" сконцентрувала у собі велику кількість молодих і кваліфікованих інтелектуалів та створила потужну партнерську систему", - пояснює вибір своєї організації заступник директора Олександр Мамчич.

Російська фірма "1С" заснована у 1991 році, спеціалізується на розробці, дистрибуції, виданні й підтримці комп’ютерних програм ділового та домашнього призначення. Найбільш відомою розробкою компанії є "1С: Підприємство".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
1С: Франчайзинг – в Україні майже 20 років

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank