Понеділок
27.12.2010
Компанія націлена на створення найбільшої мережі супермаркетів подарунків, у тому числі за рахунок франчайзингу
 

Компанія "Мульті-Презент", що розвиває в Україні та Росії мережу магазинів подарунків "Мульті", планує створити найбільшу в Україні та Росії мережу супермаркетів подарунків, в тому числі і за допомогою схеми франчайзингу, - повідомляє Retailstudio.org. У планах відкриття 4-5 магазинів щорічно, розширення товарного асортименту, в тому числі за рахунок власного імпорту, а також підвищення впізнаваності ТМ "Мульті".

У грудні компанія підписала договір оренди приміщення в торговельно-розважальному центрі "Метрополіс" в Києві. Незабаром там відкриється концептуальний магазин сувенірно-подарункового напрямку площею 96 кв.м.

Мережа "Мульті" об'єднує 7 магазинів в Україні і 19 точок в Росії. В Україні працюють магазини в Києві в ТЦ "Квадрат-Лук'янівка", ТЦ "Олімпійський", ТЦ "Новобіличі", ТРЦ "Квадрат-Аврора", ТРЦ "Метрополіс", Дніпропетровську в ТЦ "Міст-Сіті", ТЦ "Апполо" і Вінниці в ТЦ "Магі-Центр".


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується