"Основи підприємництва" вивчатимуть в школах
Уряд прийняв рішення ввести у загальноосвітніх навчальних закладах вивчення предмета "Основи підприємництва"
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко підписала розпорядження про запровадження у загальноосвітніх навчальних закладах вивчення предмета "Основи підприємництва". Кабінет Міністрів України зобов’язує Міністерство освіти і науки у тримісячний строк опрацювати це питання.
Крім того, уряд доручив Міносвіти подати пропозиції до плану заходів щодо розвитку системи підготовки кваліфікованих робітників із числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів з видачею відповідних сертифікатів.
В той же час Міністерство праці та соціальної політики, інші центральні органи виконавчої влади щороку мають подавати Міністерству економіки інформацію щодо потреб ринку праці у кваліфікованих робітниках з метою формування державного замовлення на підготовку цих кадрів.
Також визначено, що Міністерство освіти і науки повинно враховувати потреби суб’єктів малого та середнього підприємництва під час формування державного замовлення на підготовку кваліфікованих робітників.
Featured franchises
No featured franchises
Актуально
Перейти в каталог
Понад 300 іноземців розвивають свій бізнес у Żabka
З року в рік все більше іноземців підтримують польську економіку.
У Польщі можна успішно розвивати бізнес
Про шлях Кирила Валадкевича та його досвід відкриття власного бізнесу в Польші.
Мережа OS.9 – підсумки та плани.
Яким видався 2023 рік для франшизи "Мережа OS.9"?
Навіщо аналітика ринку франчайзингу?
Якщо задумались над питанням «А для чого мені аналітика?», ось декілька метрик, які допоможуть зрозуміти навіщо вам це потрібно.
