Середа
11.11.2009
Компанія планує у 2010 році відкрити по франчайзингу автомобільні кінотеатри у всіх регіонах країни
 

Півроку тому в Україні з’вилася абсолютно нова для нашого ринку концепція - автомобільний кінотеатр просто неба КіноDRIVE. Першими такий спосіб перегляду кіно змогли спробувати жителі міста Умань Черкаської області, де був збудований перший автокінотеатр в Україні.

"Років п’ять тому ми дивилися фільм, у якому був епізод, де молоді люди проводили час саме в такому автомобільному кінотеатрі. Ми подумали: а чому б і в нас таке не влаштувати? Розробили проект, зареєстрували торговельну марку і збудували наш перший кінотеатр", - розповів редакції порталу Franchising.ua директор компанії КіноDRIVE Олександр Кожухівський.

Компанія планує протягом наступного року відкрити франчайзингові кінотеатри Кіно DRIVE у всіх регіонах нашої країни. У Києві, наприклад, може бути 10 таких автокінотеатрів - у кожному районі, теж саме стосується і міст-мільйонників.

"Так, ці плани амбітні, але вони цілком реальні. За три тільки останніх дні з нами зв’язалися Харків, Луганськ, Житомир, Київ, Севастополь, Симферополь, і цілком можливо, що ці відкриття відбудуться до кінця року", - вважає Олександр Кожухівський.

Для організації такого кінотеатру необхідна територія площею від 10 до 35 соток, залежно від вибраного формату. Компанія пропонує франчайзі такі формати кінотеатрів, як "Економ клас", "Стандарт клас" та "VIP клас". Вони різняться пропускною спроможністю (25, 45 та 70 авто/сеанс), кількістю населення, на яку розрахований кінотеатр, вимогами до організації та відповідно інвестиціями для запуску і періодом окупності. Для організації такого кінотеатру КіноDRIVE необхідно від 232 тис. грн до 425 тис.грн.

КіноDRIVE може розташовуватися як на місці автомобільної парковки, так і на заброшених територіях за містом. Будівництво та організація кінотеатру триває 25 робочих днів.

Ідея такої концепції родом із США. Перший автомобільний кінотеатр відкрився в Кемдені, штат Нью Джерсі в 1933 році. Після війни їх налічувалися вже близько 4 тисяч. Найбільше зростання кількості автомобільних кінотеатрів було в 1946-1958 рр. Проте, знаходячись в досить вигідних місцях, з досить великою територією, багато кінотеатрів просто неба перетворювалися на торговельні центри і житлові забудови, що привело до зменшення їх кількості майже на 90%, і сьогодні в США налічується менше 400 таких об'єктів. При цьому в США також діє Об'єднана Асоціація кінотеатрів просто неба.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016