У франчайзингової мережі туристичної компанії «Поїхали з нами» налічується понад 400 представництв. Сергій Гіровець, керівник франчайзингового напрямку туристичної компанії «Поїхали з нами» поділився планами розвитку компанії.
За його словами, за 11 років роботи з франшизою компанія відкрила 350 об'єктів в Україні, 50 в Казахстані, решта в Білорусі, Молдові та Придністров'ї. Зараз компанія володіє тільки одним представництвом, а все решта належить партнерам.
Франчайзі в основному стають підприємці, які не пов'язані з туризмом.
«Вони кудись поїхали, сподобалася атмосфера. Друга важлива умова: щоб у підприємця була можливість займатися цим бізнесом. Якщо такої можливості немає — треба шукати керуючого», — каже Сергій.
За його словами, часто партнерами компанії стають і успішні менеджери «Поїхали з нами».
Гіровець визнаєт, що працювати в Казахстані складніше, ніж в Україні: відрізняється і законодавство, і менталітет. Але в підсумку і прибуток більше — в Казахстані вище середній чек, оскільки там їдуть не 2,2 людини, як в Україні, а по 4-6 чоловік. Сім'ї у казахстанців великі, багатодітні.
А по перевагах, особливої різниць немає: казахстанці люблять відпочивати в Єгипті і Туреччині. Але частіше, ніж українці літають в Емірати і Таїланд, які розташовані ближче до Казахстану.
Розвиток мережі в Білорусі і Молдови стимулював попит: туристи з цих країн давно купували путівки в Україні — так дешевше. Наші сусіди бачать різницю в ціні і вважають за краще літати з Києва. Це особливо помітно з прикордонних з Україною міст і за налагодженою індустрією маршруток, які доставляють туристів в «Бориспіль» з Білорусі.
Білоруси давно літають через Україну — в їх країні працює тільки один монополіст, а в Україні і рейсів більше і ціни цікавіше.
«Зараз франчайзі «Поїхали з нами»тільки запускає офіс в Молдові і буде продавати путівки з можливістю вильоту з Одеси або Кишинева. Ринок в Молдові невеликий, але він є і його можна розвивати», — продовжує Сергій.
У цьому році компанія планує продовжити розширення мережі в Україні, Молдові, Казахстані та Білорусі.
Компанія «Поїхали з нами» була створена в 2004-му році, а в 2008-му році був запущений франчайзинговий проект. У 2015-му році компанія почала продавати франшизу в Казахстані. Щорічно у «Поїхали з нами» відкривається 40-50 філій. У квітні 2018 року компанія відправила у відпустку мільйонного туриста, а за рік організовує відпочинок більш ніж 200 тисячам туристів.
читати статті
Головна мета ДІЛА – зробити якісну діагностику доступною та зручною для клієнтів та лікарів по всій країні.
Наскільки легко відкрити салон краси в Польші? Міфи та реальність.
Як пройшло святкування нового лабораторного офісу CSD та скільки ще об'єктів готують до відкриття?
Олександр Дудін, директор та співвласник лабораторії CSD, розповів у відео-інтерв’ю про медичні послуги та розвиток української медицини.
Чому SoBeauty вирішили розвиватися по франчайзингу? Які умови франшизи та в чому її переваги?
найчайтіше читане
Як заробити на станції техобслуговування автомобіля
Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується
Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди
Більше 200 громадян різних національностей, які проживають у нашій країні, ведуть свій франчайзинговий бізнес з мережею «Жабка» (Żabka).
В Україні по франчайзингу пропонуватиметься концепція традиційного європейського хлібобулочного виробу
популярне на форумі
Франчайзинг в туризме
цілком згідна
Сеть Агентств Горящих Путевок растет, несмотря на кризис
Добрый день. Незнаю к кому обратится. Нужна помощь. Хочу чтоб об этом узнала вся страна. В...
Подешевеет ли Турция для украинцев?
Вряд ли у нас вообще что-нибудь подешевеет
Франчайзинг в туризме
найбільший ризик - банкрутство франчазера, а також погана організація, навчання і тд.
Франчайзинг в туризме
Насколь интересен франчайзинг в туризме? Какие существуют опасения?