Попит на мікро-кредити зростає

Середа
27.05.2015
Українська мікрофінансова мережа планує розширювати лінійку фінансових продуктів
 

ТМ "ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ" активно формує мережу партнерів-франчайзі на території України для подальшого відкриття відділень із надання мікро-кредитів населенню. Компанія зареєстрована в 2012 році в якості кредитної установи. «Для всіх бажаючих реалізувати свій потенціал на ринку мікро-кредитування України, на легальній основі, компанія «Українська мікрофінансова мережа» пропонує франшизу "Гроші до зарплати", і на даний момент працює вже 35 відділень, із них - 6 власних. Та унікальну партнерську програму «Спринт-франчайзинг» із розвитку регіональної мережі мікрофінансових послуг, по якій відкрито франчайзингові об єкти в 7 областях», - розповідає Олеся Маруневич, заступник директора з загальних питань компанії «Українська мікрофінансова мережа».

Компанія пропонує своїм партнерам ефективну бізнес-модель і повний набір необхідних інструментів для надання мікро-кредитів населенню України. Частково «Українська мікрофінансова мережа» пропонує послуги фінансового аутсорсингу: материнська компанія забезпечує повне бухгалтерське та юридичне супроводження своїх партнерів, бере на себе проведення всеукраїнських маркетингових заходів, надає програмний та аналітичний супровід. Фактично партнер отримує - власну мікро-фінансову організацію, інструмент для мікро-кредитування, заставного кредитування і залучення коштів, а також підтримку потужного бренду, що гарантує високу якість продуктів, необхідних для ефективної роботи на фінансових ринках.

З боку франчайзі необхідні інвестиції від 100 000 грн. та готовність до подальшого розвитку, і відкриття нових відділень. Франчайзинговий пакет включає: реєстрацію без балансового відділення ТОВ «Українська мікрофінансова мережа» на території знаходження франчайзі-партнера (з внесенням до реєстру). Також повне бухгалтерське супроводження бізнесу у всіх процесах відділень, бізнес-модель мікро-кредитування (керівництво з організації та ведення бізнесу) та інші можливості й привілеї.


найчайтіше читане

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016