Taunigma: поширення у країнах Європи

Четвер
16.04.2015
Казахську компанію цікавить розвиток на ринку України та розробка нових продуктів, що не мають аналогів у IT сфері
 

Компанія була заснована в 2004 році в Казахстані, а до 2007 року більше півтори тисячі терміналів було встановлено в цій країні. В 2009 році Taunigma FZE удостоїлася звання «Кращий франчайзер року» та стала членом Казахстанської Франчайзинговой Асоціації. До 2011 року бренд став національним, а компанія - абсолютним лідером напрямку в Казахстані.
Анна Коломейцева, представник компанії Taunigma FZE: «У 2013 році було відкрито першу філію компанії у столиці ОАЕ Абу-Дабі, а також розроблено унікальну бізнес пропозицію «Франшиза довірчого управління «Taunigma-Kiosk». Через рік компанія стала лідером по прийому платежів на арабському ринку і відкрила свої представництва в основних містах країни: Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аль Айн. Всього за рік у країні встановлено понад 1000 кіосків. З 2014 року компанія - член Міжнародної Франчайзинговой Організації для країн Близького Сходу та Африки».

«Розвиток у напрямку франчайзингу було розпочато не випадково. Це - одна з найбільш популярних схем ведення такого роду бізнесу. По-перше, вкладення у бізнес сторонніми інвесторами дозволяють швидше, впевненіше й ефективніше просуватися вперед. По-друге, покупка франшизи робить свого володаря повноправним власником бізнесу та дозволяэ стабільно отримувати солідний пасивний дохід», - вважає Анна Коломійцева. 1500 франчайзингових об'єктів уже встановлено на території ОАЕ. Також щодня відбуваються покупки франшиз і раз на 2-3 місяці відбувається поставка нових партій терміналів в ОАЕ, отже, щотижня кількість встановлених на точки і введених в експлуатацію кіосків збільшується.

«Україна - найбільша європейська країна. Тісно співпрацюючи з нашими європейськими партнерами, ми бачимо безсумнівну перспективність розвитку на цьому ринку. На сьогоднішній день у нас є партнери з України, і нам би хотілося, щоб їх кількість збільшувалася. І ми впевнені, що серед українських підприємців знайдеться чимало людей, які зацікавлені в довгостроковій перспективі співробітництва та розвитку власного бізнесу в діловому центрі світу - в Об'єднаних Арабських Еміратах», - вважає Анна Коломейцева.

Taunigma FZE планує абсолютне лідерство на ринку Арабських Еміратів: встановити більш 10 000 платіжних кіосків на території цієї країни. Подальший розвиток європейського напрямку - відкриття представництва компанії у країнах Європи (у найближчій перспективі). Розробка нових продуктів, що не мають аналогів у сфері IT, надання найширшого у світі спектру доступних для оплати через кіоски послуг. Розширення географії партнерства.


найчайтіше читане

Як написати лист про зниження вартості оренди? /28.03.2020

Шаблон листа, який допоможе попросити про знижку чи припинення оплати оренди

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016