П'ятниця
20.02.2015
Компанія вдосконалила бізнес-модель та запустила франчайзинг
 

Українська мережа DREAM Hostel, засновники якої мають більш ніж 7 років досвіду роботи в туризмі та досвід у готельній сфері, в лютому запустила франчайзинговий проект. Франшиза DREAM Hostel - це різноформатний проект. «На початку поточного року ми розпочали розвиток по франчайзингу. До цього ми перевіряли бізнес-модель та вдосконалювали її. До нас зверталися щодо франшизи і раніше, але ми не поспішали, і як тільки була відпрацьована бізнес-схема, то прийняли рішення продавати франшизу. У нашому бізнесі розвиток можливий за двома схемами: відкриття філій у регіонах за допомогою власних сил, або розвиток мережі завдяки франчайзингу. Що стосується відкриття власних об'єктів, то це забере багато часу і сил, тому ми вирішили піти шляхом франчайзингу», - розповідає Максим Маєвський, керівник франчайзингової мережі DREAM Hostel.

Франчайзі надано два формати бізнесу: для новачків та підприємців із досвідом. Для бізнесменів-початківців пропонується франшиза хостела квартирного типу - невеликий затишний хостел у багатокімнатної квартирі (від 15 до 40 місць, зі щомісячним прибутком 10-25 тис. грн.). Тут потрібні інвестиції від 120 тисяч грн., та паушальний внесок 20 тисяч грн. Другий формат, який розраховано на досвідчених підприємців - хостел-готель. Це великий атмосферний хостел, в окремому будинку (від 50 до 80 місць). Інвестиції становлять від 1 млн. грн., а паушальний внесок 120 тисяч грн. Щомісячний прибуток становить від 40 до 100 тис. грн. 

«Наша франшиза, створена з урахуванням українського законодавства, складається з реальних прикладів і цифр, а також наш бізнес був прибутковим навіть у складному 2014 році. Сьогодні дана сфера популярна, так як люди економлять гроші, тому вибирають хостели з якісним ремонтом, гарним рейтингом та відгуками. Якщо врахувати, що зараз багато бізнесів закриваються, то, щодо нашої ніші, як раз час її розвивати, тим більше що в регіонах конкуренції практично немає. Є в обласних центрах хостели, але низького рівня розвитку. Ринок відкритий», - пояснює Максим Маєвський.  

Майбутній партнер-франчайзі DREAM Hostel - це людина, яка любить подорожувати та спілкуватися з людьми, так як у закладі будуть зупинятися гості, які приїжджають із усього світу. "Нашому партнеру має бути цікавим особистий розвиток та розвиток готельної сфери. На сьогоднішній день у нас є два хостели в Києві: квартирний хостел, що знаходиться на вулиці Червоноармійській, і хостел-готель на Андріївському узвозі. А протягом 2015-го року ми плануємо відкрити хостел у Львові, тому на даному етапі йде робота з великим об'єктом у самому центрі міста, а також в одному з міст Європи. І, звичайно, будемо активно розвиватися по франчайзингу», - ділиться планами Максим Маєвський.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Викладка товару /09.02.2010

Належним чином організована викладка товарів в магазині розширить можливості гарних продажів

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016