П'ятниця
09.01.2015
Франшиза агентства комерційної нерухомості rieltory.net без величезних вкладень
 

Rieltory.net - франшиза агентства комерційної нерухомості. Компанія спеціалізується на послугах з усієї нерухомості, і працює в цій сфері вже більше двох років, тому накопичила значний досвід. Створено сайт з нерухомості, який користується популярністю і база даних онлайн, яка допомагає у роботі ріелтора. 

Є кілька проектів з розвитку бізнесу. Наприклад, проект «Комерційна та житлова нерухомість» - для міста менше 1 мільйона чоловік. Тут передбачається робота з житловою і комерційною нерухомістю в одному проекті. А також розміщення оголошень від господарів по бізнес-центрам та новостроям. За кожне розміщення франчайзі отримує прибуток. Для міст-мільйонників компанія пропонує 2 проекти: «Комерційна нерухомість - Gek», який має на увазі роботу тільки з даним сегментом. Варто відзначити, що офіси і магазини у великих містах України - це найбільш затребуваний сегмент ринку нерухомості, що забезпечує постійний потік клієнтів і стабільний заробіток. Другий проект - «Житлова нерухомість - Ysatba» - це робота тільки з житловою нерухомістю (квартири, будинки, земля). 

«Цей бізнес не вимагає досвіду. Для нас важливо, щоб у майбутнього франчайзі було бажання його розвивати, щоб він володів навиками спілкування по телефону, серйозно ставився до виконання домашніх завдань. Якщо у франчайзі відсутній досвід роботи з нерухомостью, то ми його всьому навчимо. Мій загальний стаж роботи в даній сфері більше 5 років. З них 2 роки займаюся власною програмою в області житлової та нежитлової нерухомості - франшиза по нерухомості», - поділився В'ячеслав Рекеченский, засновник франшизи. 

Вкладення у відкриття бізнесу складають 300 доларів. У вартість франшизи входить домен і хостинг сайту. Франчайзі отримає пароль і логін для індивідуального сайту. Він стане його повним власником і можете розміщувати будь-яку інформацію. За запитом партнера будуть створені необхідні розділи сайту. Тобто компанія пропонує копію дизайну та функціоналу власних сайтів під сайт для регіону франчайзі, але кожен регіон матиме свій домен і логотип. 
 


найчайтіше читане

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016