Як стати успішним рієлтором?

П'ятниця
09.01.2015
Франшиза агентства комерційної нерухомості rieltory.net без величезних вкладень
 

Rieltory.net - франшиза агентства комерційної нерухомості. Компанія спеціалізується на послугах з усієї нерухомості, і працює в цій сфері вже більше двох років, тому накопичила значний досвід. Створено сайт з нерухомості, який користується популярністю і база даних онлайн, яка допомагає у роботі ріелтора. 

Є кілька проектів з розвитку бізнесу. Наприклад, проект «Комерційна та житлова нерухомість» - для міста менше 1 мільйона чоловік. Тут передбачається робота з житловою і комерційною нерухомістю в одному проекті. А також розміщення оголошень від господарів по бізнес-центрам та новостроям. За кожне розміщення франчайзі отримує прибуток. Для міст-мільйонників компанія пропонує 2 проекти: «Комерційна нерухомість - Gek», який має на увазі роботу тільки з даним сегментом. Варто відзначити, що офіси і магазини у великих містах України - це найбільш затребуваний сегмент ринку нерухомості, що забезпечує постійний потік клієнтів і стабільний заробіток. Другий проект - «Житлова нерухомість - Ysatba» - це робота тільки з житловою нерухомістю (квартири, будинки, земля). 

«Цей бізнес не вимагає досвіду. Для нас важливо, щоб у майбутнього франчайзі було бажання його розвивати, щоб він володів навиками спілкування по телефону, серйозно ставився до виконання домашніх завдань. Якщо у франчайзі відсутній досвід роботи з нерухомостью, то ми його всьому навчимо. Мій загальний стаж роботи в даній сфері більше 5 років. З них 2 роки займаюся власною програмою в області житлової та нежитлової нерухомості - франшиза по нерухомості», - поділився В'ячеслав Рекеченский, засновник франшизи. 

Вкладення у відкриття бізнесу складають 300 доларів. У вартість франшизи входить домен і хостинг сайту. Франчайзі отримає пароль і логін для індивідуального сайту. Він стане його повним власником і можете розміщувати будь-яку інформацію. За запитом партнера будуть створені необхідні розділи сайту. Тобто компанія пропонує копію дизайну та функціоналу власних сайтів під сайт для регіону франчайзі, але кожен регіон матиме свій домен і логотип. 
 


популярне на форумі

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план

Доброго дня!Чудово,що маєте бажання створити власну справу.В клінінговій індустрії питання...

2 коментар
остання 10.10.2020
Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016