Великі послуги для малого бізнесу

Понеділок
18.08.2014
Девід Банфілд розповів про те, як прискорити грошовий потік, поліпшити платоспроможність компанії за допомогою дисконтування рахунків-фактур
 

Interface Financial Group (IFG) є міжнародним лідером, і має більше 40 років досвіду у франчайзингу. Компанія розробила факторинг послуг, короткострокове фінансування оборотного капіталу. IFG займається дисконтуванням рахунків-фактур, прискоренням грошових потоків, покращенням платоспроможністі бізнесу та забезпеченням легкого доступу до фінансів.

Розкажіть докладніше про Ваш бізнес, кого він може зацікавити?
— У першу чергу, наші клієнти, підприємці малого бізнесу, які хочуть досягти більш високих темпів розвитку в майбутньому. Дисконтування рахунків-фактур - різновид факторингу, при якому постачальник продає рахунок-фактуру факторингової компанії з правом регресу, на конфіденційній основі та зі знижкою. Це основа операцій факторингу: покупка факторинговою компанією рахунків-фактур клієнта на умовах негайної оплати приблизно 80% вартості від постачання, і сплати решти частини (за вирахуванням відсотку за кредит) в строго обумовлені терміни незалежно від надходження виручки від дебіторів. Якщо говорити в загальних рисах, то фактор (факторингова компанія) бере на себе всю дебіторську заборгованість клієнта і використовує її у якості застави для отримання кредитів. Це револьверний кредит, чинний до тих пір, поки обидві сторони зацікавлені у ньому. Кредит надається клієнтові в рамках заздалегідь обговоренної максимальної суми заборгованості та терміну погашення без додаткових узгоджень (переговорів) між учасниками кредитних правовідносин.
  Програма розроблена для збільшення грошового потоку клієнтів, що представляють малий бізнес. Зазвичай, наші клієнти, виробники продукції або ті, хто надають послуги, виставляють рахунок до оплати протягом 30 днів і очікують оплату протягом 40-60 днів з моменту доставки або надання послуги. Вони мають можливість отримати оплату "сьогодні", виписуючи рахунок IFG .Клієнт має можливість вибирати який рахунок і коли йому виставляти. Обмеження щодо мінімального обсягу продажів відсутні.

Які переваги франшизи IFG, і яку підтримку від компанії очікувати франчайзі?
— Для наших клієнтів ми пропонуємо максимальну гнучкість у використанні франшизи. Також невеликими компаніями цінується те, що за відсутності фіксованого угоди, клієнти можуть приходити і йти, коли забажають. А той факт, що ми надаємо послуги через франчайзинговий механізм, говорить про те, що наші франчайзі, отримують від компанії право самостійної діяльності у своєму регіоні. Ми завжди готові до франчайзингового партнерства, щоб разом розвиватися, і готові надати підтримку франчайзі.

У яких країнах у Вас вже є франчайзингові партнери? Які ринки Вам цікаві і хто може стати Вашим франчайзі?
— Interface Financial Group має більш 150 франчайзингових представництв у таких країнах, як Канада, США, Мексика, Сінгапур, Австралія, Нова Зеландія, Ірландія і Великобританія. Наш план полягає в подальшому міжнародному розвитку мережі (в тому числі в Україні). На сьогоднішній день досвід показує, що існує мало факторів і компаній, які сприяють розвитку малого бізнесу на ринку і, таким чином, наші послуги стають затребуваними. Ми шукаємо партнерів, які дисципліновані, мають комунікативні навички (вище середнього), вміють приймати правильні рішення і мають навички з вирішення проблем і задач у бізнесі.

 


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння