Погляд у сторону Европи

Понеділок
14.07.2014
Серед багатьох договірних моделей бізнесу, тут франчайзинг давно зарекомендував себе як ефективний бізнес-інструмент
 

Одну з передових позицій у сфері розвитку франчайзингу серед європейських країн займає Німеччина. Клаус Боде, президент німецької компанії Skinial, розповів, як справи сьогодні.

— Клаус, які тенденції франчайзингу в Європі?
— За численними пропозиціями замороженого йогурту в 2013-му році, одразу "пішли" численні концепції електронних сигарет - в 2014-му році. Подібні хвилі періодично приходять і відходять. Такий бізнес прибутковий для тих, хто приєднався до нього на піку розвитку, коли можна добре заробити. Його мінус у тому, що занадто багато створюється клонів, втрачається унікальність і цінність бренду. Відсутня USP (unique selling proposition) техніка - технологія унікальної торговельної пропозиції, яка зарекомендувала себе у Європі, як найпрогресивніша, «працююча» при продажах на висококонкурентних ринках, і при продажах складних продуктів і рішень. У цьому році в Європі досить успішно показав себе італійський концепт iRiparo (ремонт цифрової техніки). На франчайзингової виставці у Франції, стенди цієї компанії були переповнені людьми, які хотіли приєднатися до бізнесу. Також вважаю, що Skinial (безлазерное видалення татуювань в косметичній області) знаходить все більший інтерес у підприємців.

— У яких галузях франчайзинг найбільш прогресує в Європі, а в яких тільки починає розвиватися?
 — Ми бачимо, що йдуть на спад франчайзингові пропозиції щодо текстильної промисловості, так як не є дуже привабливими через високі інвестицій і тривалу окупність. Також через великі труднощі у зв'язку з орендою: часто франчайзі не можуть оплатити встановлені франчайзером умови оренди в кращих локаціях. Сьогодні чим більше франшиза доступна (вартість від € 15.000 - 50.000), тим більше підприємців зацікавлені в ній. Все більше і більше підприємців намагаються побудувати другий бізнес, як опорний. Інвестиції в нього не повинні бути занадто вагомими, і окупатися він повинен протягом декількох місяців. Я маю на увазі такі компанії, як Skinial або iRiparo.

— Які франчайзингові пропозиції будуть користуватися попитом завтра?
— На мій погляд, найбільш важливим критерієм для нових франшиз - швидка віддача від інвестицій, оскільки все більше людей не хочуть будувати свій бізнес вічність. Але бажають взяти участь у прибутковій справі протягом кількох років у прибутковій справі. На жаль, таких пропозицій не так багато, так як франчайзеру потрібно бути дуже гнучким і сильним, щоб швидко адаптуватися, оцінювати економічні тенденції на ходу, бути в змозі розвиватися на швидкості.


читати статті

Хто може працювати в умовах карантину? /31.03.2020

Різниця між закладом громадського харчування та продуктовим магазином. Коментар юриста

Стрибок за прибутком /16.01.2019

– Франчайзі заробляє вже з першого дня роботи батутного парку. Бізнес генерує від 8 тис. дол. доходу в місяць – стверджує Бартош Следзінські, засновник Jump Planet.

Як правильно створити сайт для нового бізнесу? /03.03.2017

Про те, як вибрати IT-компанію і створити ефективний сайт, розповідає маркетинг-директор компанії Skywell Олексій Хохлов.

Біржова торгівля приносить до 500% річних /03.11.2016

Про те, чим торгівля на біржі краща бізнесу, і де їй навчатися розповів консультант з інвестицій в американські активи "AFA" Андрій Савенко.

Як підприємцю не стати боржником банку? /14.09.2016

Про те, як повинен вести себе бізнесмен, що не в змозі виплачувати кредит, розповів провідний юрист ЮФ "Лекснавігатор" Едуард Хмиров.

популярне на форумі

Де купити ноубук

Всім привіт! Хочу купити собі ноутбук для роботи, та не можу визначитись. Підкажіть мені, який...

1 коментар
остання 08.10.2022
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

URGENT LOAN IS AVAILABLE NOW TODAY I GOT MY DESIRED LOAN AMOUNT $760K FROM A RELIABLE,TRUSTED AND REGISTERED PRIVATE LOAN COMPANY LAST...

2 коментар
остання 10.05.2022
первый бизнес

Шановний Сергій! Франшиза клінінгової компанії СуперКлін.Старт бізнесу всього 21...

5 коментар
остання 10.10.2020
Франчайзинг СуперКлин

Франшиза клінінгової компанії СуперКлін - це готовий бізнес за 21 день Формат Light та Формат...

1 коментар
остання 10.10.2020
What area unit the characteristics of a decent paragraph?

A paragraph may be a assortment of sentences that all relate to 1 main plan or topic. Effective paragraphs have four main characteristics: a subject sentence, unity, coherence,...

1 коментар
остання 10.01.2019
Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

2 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017