Новий рік - нові експерименти

Вівторок
14.01.2014
Франчайзингові точки з продажу натуральної продукції ТМ «Еко-лавка» з’явилися в Дніпропетровську.
 

Ні для кого не є секретом, що натуральні та екологічні продукти харчування користуються великою популярністю серед покупців. Тому ТМ "Еко-лавка" вирішила вийти за межі столиці та відкрити філії в інших містах України. Так, вже в кінці 2013 року в Дніпропетровську почали свою роботу дві нові торгові точки.

«У 2014 році ми плануємо продати франчайзингові договори в таких містах-мільйонниках, як Одеса, Харків і Львів. Наша продукція розрахована на середній клас, і в подібних містах вона буде найбільш затребувана», - зазначає директор з розвитку компанії "I -Eco" Олександр Петренко.

Різноманітність товару збільшується регулярно. Напівфабрикати, торти, різноманітні кондитерські вишукування - далеко не повний перелік новинок цього року. Також у магазинах можна придбати якісну косметику для жінок, яка зберігається виключно в холодильниках.

Магазини «Еко-лавка» почали впроваджувати напрямок швидкої їжі.

«Зараз ми знаходимося в процесі розробки нового формату магазину - 100 м2. Нагадаю, що раніше площа приміщення становила від 14 до 40 м2. Це дасть можливість представити велику кількість товару», - коментує Олександр Петренко.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти