Новий рік - нові експерименти

Вівторок
14.01.2014
Франчайзингові точки з продажу натуральної продукції ТМ «Еко-лавка» з’явилися в Дніпропетровську.
 

Ні для кого не є секретом, що натуральні та екологічні продукти харчування користуються великою популярністю серед покупців. Тому ТМ "Еко-лавка" вирішила вийти за межі столиці та відкрити філії в інших містах України. Так, вже в кінці 2013 року в Дніпропетровську почали свою роботу дві нові торгові точки.

«У 2014 році ми плануємо продати франчайзингові договори в таких містах-мільйонниках, як Одеса, Харків і Львів. Наша продукція розрахована на середній клас, і в подібних містах вона буде найбільш затребувана», - зазначає директор з розвитку компанії "I -Eco" Олександр Петренко.

Різноманітність товару збільшується регулярно. Напівфабрикати, торти, різноманітні кондитерські вишукування - далеко не повний перелік новинок цього року. Також у магазинах можна придбати якісну косметику для жінок, яка зберігається виключно в холодильниках.

Магазини «Еко-лавка» почали впроваджувати напрямок швидкої їжі.

«Зараз ми знаходимося в процесі розробки нового формату магазину - 100 м2. Нагадаю, що раніше площа приміщення становила від 14 до 40 м2. Це дасть можливість представити велику кількість товару», - коментує Олександр Петренко.