Середа
11.12.2013
Франчайзер розпочав розвиток по західному напрямку.
 

У квітні 2003 року відкрився перший магазин мережі MEXX в Україні. Зробивши ставку на розвиток по франчайзингу, компанія не прогадала і сьогодні представлена 25 власними точками і 15 - франчайзинговими. Нинішній рік представники мережі позиціонують як один з найуспішніших після кризи-2008. «Це перший рік, коли ми відчули практичний інтерес партнерів до розвитку бізнесу разом з MEXX, а також констатуємо суттєве зростання дохідної частини вже діючих магазинів», - ділиться керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний.

В даний момент переговори щодо відкриття франчайзингових магазинів мережі ведуться паралельно з кількома партнерами. «З п'яти-шести потенційних франчайзі двоє вже перейшли в стадію реальних. Домовленості в Рівному та Івано-Франківську знаходяться на стадії підписання договорів з торговими центрами і проектування приміщень, - розповідає Дмитро Безсмертний. - Наприкінці лютого - початку березня очікуємо відкриття магазинів в цих містах».

Для франчайзі мережа традиційно пропонує можливість відкриття партнерської точки на вже готовому обладнанні. «Ми реконструюємо власні магазини MEXX, а демонтоване устаткування може послужити партнерам, що істотно заощаджує їх інвестиції в бізнес, - пояснює Дмитро Безсмертний. - Досвід відкриття за таким принципом магазинів в Харкові та Миколаєві доводить виправданість цього кроку».

Представлена, в основному, на сході і півночі країни, мережа одягу MEXX давно планувала вихід на західний ринок. Окрім Івано-Франківська, новий магазин незабаром може з'явитися і у Львові. Інтерес франчайзі проявлений, справа залишається за вибором оптимальної площі. У пріоритеті за іншими напрямками - розвиток мережі в Чернігові та Вінниці. Останнє місто, через високий соціальний та економічний рівень життя населення, представники MEXX розглядають як найперспективніше для співпраці в 2014 році.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?