Середа
11.09.2013
До кінця року франчайзер планує відкрити 3 франчайзингових магазини
 

Незабаром мережа торгової марки MEXX поповниться новими франчайзинговими точками. Оцінити нову колекцію покупці зможуть в концептуальних магазинах міст Харкова, Запоріжжя та Рівне. Вже сьогодні представники компанії замахуються і на 2014 рік: у планах протягом року знайти мінімум 2 партнерів.

Також франчайзер подбав про своїх франчайзі і ввів нову опцію в умовах співробітництва: регіональним магазинам пропонується безкоштовне обладнання. «Концепт магазинів-мільйонників в основному розробляється за рахунок коштів компанії. А ось регіональні франчайзі не завжди можуть дозволити собі оформлення на вищому рівні. Тому демонтоване устаткування якраз підходить для регіонів. Така допомога сприяє скороченню інвестування в магазин MEXX на 30-40 %», - ділиться керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний.

Перший український магазин під брендом МЕХХ відкрився у квітні 2003 року. Сьогодні вітчизняна мережа об'єднує 25 власних і 15 франчайзингових точок. Зараз магазини МЕХХ розташовуються переважно на Сході та Півночі країни. Найбільш пріоритетними для подальших відкриттів франчайзер вважає такі міста, як Запоріжжя, Кіровоград, Херсон і Львів. Для того, щоб відкрити магазин під ТМ МЕХХ, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 35 тис. і мати в наявності приміщення площею 80-500 м2. Окупність проекту настає за перші 10-24 місяці.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва