Понеділок
07.10.2013
У березні 2014 року компанія готується відзначати свій 20-річний ювілей
 

Зовсім скоро компанія "Благовіст" відсвяткує свою річницю. "Ось уже майже двадцять років ми працюємо для того, щоб плани і мрії наших клієнтів у сфері нерухомості втілювалися в життя найкращими чином, - розповідає генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна. - Цієї осені свої 10-річні ювілеї відзначили два наших відділення: у вересні - ТОВ "Благовіст "Олександрівський" і, в жовтні, ТОВ "Благовіст "Шевченківський".

Якщо підвести попередні підсумки 2013 року, то можна сказати, що вже кілька років ринок нерухомості Києва зберігає стабільність і надалі продовжить цю тенденцію. Різких коливань попиту і цін на ринку не було і до кінця року не передбачається. Мають місце тільки сезонні сплески інтересу до певних об'єктів (наприклад, заміських будинків, офісних і комерційних об'єктів), які з часом повертаються до стабільних показників. Показники кількості угод з 2011 року залишаються приблизно однаковими. "У 2012 році вони склали більше 8 тис. Цього року ми не прогнозуємо різкого зниження або збільшення обсягу договорів, максимальні коливання можливі в рамках 5-7%, - повідомляє Ірина Луханіна. - Говорити про остаточні цифри ще не час, оскільки традиційно ринок показує пікову активність у листопаді-грудні, що і відбивається на річних результатах".

Поки ніяких економічних підстав для істотного зростання цін на ринку немає. Такими механізмами можуть стати поліпшення умов кредитування, приплив іноземних інвестицій, розвиток дрібного і середнього бізнесу. У таких умовах буде зростати попит як на житлову, так і на комерційну нерухомість. На сьогоднішній день основною мотивацією для придбання нерухомості є: вирішення житлового питання - придбання квартир і будинків для власного проживання, нерухомість як бізнесу (житлові чи комерційні об'єкти для здачі в оренду), а також нерухомість, як інвестиції - інструмент для надійного збереження та примноження вкладених засобів. І коли до цих факторів додасться доступна іпотека і активізація економіки країни, ринок нерухомості запрацює на приріст.

Нагадаємо, агентство нерухомості "Благовіст" працює на ринку з 1994 року. У Києві представлено філіальною мережею з 10 відділень, в яких працює більше 800 професійних консультантів.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016