Понеділок
02.09.2013
"Підприємці хочуть убезпечити своє майно і при цьому заплатити за його збереження менше", - стверджує директор ГК "ЯВІР-2000" Євген Лихожон
 

Як можете охарактеризувати нинішній стан вітчизняного ринку охоронних послуг?
На сьогоднішній день ситуація на вітчизняному ринку охоронних послуг є досить нестабільною. Платоспроможність підприємств явно знижується, тому керівники намагаються економити на всьому, і на охороні в тому числі. З іншого боку, кількість злочинів, пов'язаних з крадіжками матеріальних цінностей, помітно зростає. Ось тут і виникає дилема, як убезпечити своє майно і при цьому заплатити за його збереження менше.

Що потрібно для того, щоб займатися охоронним бізнесом?

Вимоги до керівників охоронних компаній суворо прописані в Законі України про ведення охоронної діяльності. Керівник ФОП повинен володіти посвідченням особи приватного охоронця, а також вищою освітою. Але моя особиста думка полягає в тому, що будь-якою справою повинні займатися тільки професіонали. Керівник охоронної структури - це універсальний фахівець. Він повинен будувати і розуміти бізнес-процеси компанії і специфіку технологічних процесів, повинен мати дипломатичні навички у веденні переговорів з партнерами та клієнтами. Ці знання потрібні для ефективного ведення бізнесу і протистояння загрозам компанії.

Як швидко окупається проект невеликого охоронного бюро?

Термін окупності нового бізнесу може доходити від 3 років і більше. Все залежить від правильно побудованої політики керівником. Діяльність будь-якої організації не має сенсу без замовників. Для початку роботи охоронного бюро необхідно набрати три - чотири об'єкти, а щоб впевнено закріпитися на ринку не менше 15. Залежно від спектру і повноти послуг охоронна компанія може розраховувати на рентабельність в межах від 20 і до 25%.

Які ваші прогнози щодо подальшого розвитку охоронного ринку України?

Охоронний ринок України охопив процес глобалізації та укрупнення. У наслідок чого поступово відбудеться злиття великих компаній, контролюючих велику частину ринку. Адже рівень конкуренції на ринку стрімко зростає, а консолідація керівників даних структур допомагає стабілізувати фінансові можливості, збільшити число клієнтів і скоротити ризики, що забезпечить високу рентабельність компанії. Залишаться тільки ті охоронні компанії, які зможуть запропонувати більше гарантій безпеки.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти