Мелон Фешн Груп: Казахстан замість України?

П'ятниця
03.05.2013
Компанія запустила перший магазин в Казахстані, тоді як українську мережу віддала новому власнику
 

Першою на казахський ринок вийшла концепція befree. Франчайзинговий магазин відкрився в ТЦ "Тамаша", що в місті Атиру. На запуск цієї точки партнер витратив близько $ 100 тис. "Для нас це важливий перший крок в освоєнні нового для нас ринку Казахстану. Маючи достатньо серйозний досвід самостійного розвитку на ринку України, ми прийшли до рішення, що більш ефективною для розвитку на території Казахстану для нас стане співпраця за системою франчайзингу, тим більше що створення Митного союзу значно спростило завдання як для нас, так і для нашого партнера. Ми впевнені, що це тільки перший крок на даному ринку. Зараз ми ведемо переговори щодо нових відкриттів в цьому регіоні", - йдеться у зверненні Михайла Уржумцева, генерального директора ВАТ "Мелон Фешн Груп".

В той же час колишніми українськими магазинами "Мелон Фешн Груп" вже управляє естонська компанія KarKat Fashion Group. Наступник впевнений у хорошому потенціалі вітчизняного ринку, а тому не лише розвиватиме вже існуючу мережу ( а це - 10 магазинів Women'secret та 2 магазини Springfield), але й виведе нові бренди: Cortefiel та Pedro Del Hierro. "Протягом 5 років ми відкриємо в Україні до 45 магазинів, з яких вісім - Cortefiel і сім - Pedro Del Hierro, - повідомила в інтерв'ю виданню "Forbes Україна" директор KarKat Fashion Group Каріна Сілдник. - Цього року ми зосередимося на реконструкції старих магазинів і пошуку місця для нових. Також протягом п'яти років плануємо відкрити 19 магазинів Women'secret і 10 - Springfield. Але все залежить від того, як розвиватиметься ринок, в тому числі і торговельної нерухомості".

Компанія "Мелон Фешн Груп" доповнює ряд російських компаній, які відмовились від розвитку бізнесу на території України. Нещодавно закрилися всі власні торговельні точки ТМ Finn Flare, а рік тому згорнулася діяльність власних магазинів ТМ Sela. Однак естонська KarKat Fashion Group впевнена в потенціалі вітчизняного ринку та вже запланувала стратегію розвитку на найближчі кілька років.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти