Х5 не до вподоби франчайзинг?

Субота
20.04.2013
Вже вчетверте цього року рітейлер відмовився від пролонгації договору з франчайзі
 

Починаючи з 2003 року саратовський франчайзі Х5 Retail Group відкрив на території своєї області 122 магазини ТМ "Пятерочка". Цьогоріч, після того, як закінчилася дія партнерської угоди, компанія вирішила її не продовжувати. Вже не вперше цього року російський франчайзер діє подібним чином. Так, у 2013 році ритейлер відмовився від пролонгації договорів з вороніжським, самарським та башкирським партнерами. А це - ще майже 150 магазинів.

На українському ринку Х5 Retail Group присутня з 2004 року. Зараз мережа представлена 10 магазинами у Києві та Київській області. На початку 2013 року компанія взялася за впровадження нового формату: магазинів "Перекресток Экспресс". Франчайзер вважає цей формат найбільш придатним для українського ринку, адже він, на відміну від супермаркета, не потребує великого приміщення. Відкриття першого магазину було заплановане на квітень 2013 року.

Під управлінням Х5 Retail Group знаходиться більше 3,8 тис. магазинів. За підсумками попереднього фінансового року прибуток компанії склав 490 млрд руб.