Перекресток запускає новий формат

Четвер
21.02.2013
Х5 Retail Group розвиватиме в Україні мережу магазинів "Перекресток Экспресс" по франчайзингу
 

Найближчим часом мережа магазинів крупного російського рітейлера в Україні поповниться торговельними точками нового формату. Вже у квітні Х5 Retail Group планує відкрити в Києві перший "Перекресток Экспресс". Магазин матиме площу 200 м2. Подальший розвиток мережі відбуватиметься за схемою франчайзингу. Компанія вважає цей формат найбільш придатним для українського ринку, адже він, на відміну від супермаркета, не потребує великого приміщення.

Вихід Х5 Retail Group на український ринок відбувся в 2004 році. Проте через 4 роки директор компанії Лев Хасіс оголосив, що компанія припиняє активний розвиток мережі в нашій державі. На початку 2012 року рітейлер знову заявив про свою готовність розширювати українську мережу. Однак під ТМ "Перекресток" й досі функціонує 10 магазинів в Києві та Київській області.

Під управлінням Х5 Retail Group знаходиться більше 3,4 тис. магазинів. За підсумками попереднього фінансового року прибуток компанії склав 490 млрд руб.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?