Понеділок
29.04.2013
"Навесні, коли наплив туристів збільшується на 60%, власну справу розпочинати найкраще", - стверджує керівник відділу франчайзингу мережі "Join UP Турагенція" Наталія Контемир
 

Які головні тенденції простежуються у вітчизняній туристичній галузі в період літнього відпочинку?
Після 120 днів зими спраглі за сонцем українці активно готуються до літнього відпочинку. За статистичними даними, основними літніми напрямками 2012 року були: Греція (15%),Туреччина (22,6%), Єгипет(12,6%), Хорватія (10,3%), Болгарія (9,1%), Чорногорія (8,8%), Іспанія (8,1%), ОАЕ (2,2%), Туніс (2,2%), Кіпр (1,6%). Ці ж тенденції, за прогнозами, залишаться і в цьому році з невеликими змінами у відсотковому відношенні. Загалом спостерігається спад зацікавленості українських туристів у напрямках Туреччина і Єгипет. За даними дослідження Forbes, в середньому Туреччина і Єгипет втратять в цьому році 5-10%, тоді як з’явилась більш дешева і якісна альтернатива відпочинку у Європі – Іспанія і Греція.

Якими з цих напрямків займається туроператор Join UP!?

Всі найпопулярніші напрямки широко представлені у Багатопрофільного туристичного оператора Join UP!, а по даним дослідження "Банко", зараз Join UP! є лідером по напрямкам ОАЕ, Болгарія та Чорногорія. Крім того, в геометричній прогресії набирають обертів такі напрямки, як Греція, Хорватія, Іспанія, Туніс та Кіпр. Тому саме навесні, коли наплив туристів сезонно збільшується на 60%, найкраще зайнятися розвитком власного бізнесу у цій галузі. Високі результати - як кількісні, так і якісні, - гарантовані.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти