Середа
03.04.2013
До кінця квітня у всіх турагенціях мережі "Join UP Турагенція" відбудеться ребрендінг
 

Вже скоро турагенції мережі матимуть інше візуальне оформлення. Влітку 2012 року відбувся ребрендінг туроператора Join UP!, проте зовнішнього вигляду партнерських агенцій компанія не міняла. "На початку березня туроператор Join UP! став туристичним партнером телевізійного шоу "Холостяк 3", - розповідає керівник відділу франчайзингу мережі "Join UP Турагенція" Наталія Контемир. - Ми зрозуміли, що клієнти, які дивитимуться цю передачу, трішки губитимуться. Адже, хоч звучання назви туроператора та турагенцій схоже, однак візуально - це різні бренди. Тому було прийнято рішення провести глобальний ребрендінг мережі. До кінця квітня всі агенції "Join UP Турагенція" функціонуватимуть під новим логотипом. Відкриття першої точки в оновленому форматі відбулося 30 березня в київському ТЦ "Альта-Центр", що на Петрівці".

Розвиток франчайзингової мережі "Join UP Турагенція" розпочався три роки тому. Зараз під брендом функціонують 52 партнерські та 2 власні турагенції. Компанія співпрацює як з новачками, так і з вже існуючими агенціями. Їхнє відсоткове співвідношення в мережі дорівнює 50/50. "Звісно, специфіка роботи з новачками та агенціями з досвідом відрізняється на першому етапі впровадження в мережу, - стверджує Наталія Контемир. - Адже, з нашого досвіду, у партнерів, які до співпраці з нами були самостійними агенціями, вже за півроку спостерігається 30% зростання фінансових оборотів. Що стосується новачків, вони виходять "в плюс" за перший рік. Через півтори року вони вже дуже добре заробляють".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти