П'ятниця
29.03.2013
В період з квітня по листопад прибутки точок з продажу екологічно-чистих товарів збільшуються в 2-3 рази
 

В компанії, яка займається розвитком концепції "ECOUA", починається сезон активних продажів. Як стверджує франчайзер, у період з квітня по листопад прибутки точок з продажу екологічно-чистих товарів зростають вдвічі. ECOUA повністю сконцентрувалася на розвитку франчайзингової мережі та передає всі власні точки під керівництво партнерів-франчайзі.

"Зараз ми продаємо на Кримському півострові бізнес "під ключ". Мова йде про 17 власних точок, які знаходяться у місцях, сприятливих для хорошого прибутку, - розповідає власник ТМ ECOUA Антон Сирцев. - В цей період наша продукція продається дуже активно. Постійні притоки туристів цьому особливо сприяють". У зв'язку із початком сезону компанія організовує акцію для існуючих та потенційних франчайзі. Ціни на оптову закупівлю товарів зменшуються на 30%.

ECOUA спеціалізується на ексклюзивних екологічно чистих товарах, серед яких є чудо-губка, яка витирає найрізноманітніші поверхні і чистить замш та килими, чудо-серветка, здатна відмити будь-який жирний посуд без застосування миючих засобів, а також - відтерти начисто будь-яку тверду поверхню без застосування побутової хімії, та меланінова губка, яка розчиняє підгорілий жир, накип вапна та сліди від фломастерів і ручок. Своїм франчайзі компанія пропонує організацію точки з продажу товарів торговельної марки в ТЦ або на вулицях міста. Відкриття однієї точки потребує інвестицій в розмірі від 10 тис. грн.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти