Понеділок
24.12.2012
За підрахунками франчайзера точки з продажу екологічно-чистих товарів окупаються протягом місяця
 

Компанія, яка займається розвитком концепції "ECOUA", працює на українському ринку близько 1,5 року. ECOUA спеціалізується на ексклюзивних екологічно чистих товарах, серед яких є чудогубка, яка витирає найрізноманітніші поверхні і чистить замш та килими, чудогубка, здатна відмити будь-який жирний посуд без застосування миючих засобів, а також - відтерти начисто будь-яку тверду поверхню без застосування побутової хімії, та меланінова губка, яка розчиняє підгорілий жир, накип вапна та сліди від фломастерів і ручок. Зараз компанія вирішила розширити свою діяльність та взялася за розвиток франчазингової мережі.

Своїм франчайзі ECOUA пропонує організацію точки з продажу товарів торговельної марки в ТЦ або на вулицях міста."Відкриття однієї точки потребує інвестицій в розмірі від 20 тис. грн. В цю суму входить закупівля певної кількості товарів, якої партнеру вистачить на перший місяць та фірмова стійка ECOUA, - розповідає власник ТМ ECOUA Антон Сирцев. - Як показує досвід, окупається точка з продажу екологічно чистих товарів вже за перший місяць. А тому за один сезон наш партнер може сміливо розширити мережу до 5-6 точок та отримувати з цього відповідний дохід".

Бізнес під ТМ ECOUA має специфічні сезонні особливості. Так, пора найбільш активних продажів припадає на період з початку квітня до кінця жовтня. В цей час стійки розташовуються у місцях найактивнішого людського трафіку та в курортних зонах. Взимку точку можна перебазувати у торговельний центр або ж періодично приймати участь у різноманітних ярмарках та виставках.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти