Талановитих чекає успіх

Понеділок
11.03.2013
"Класичний бізнес-інкубатор дозволяє малому бізнесу отримати первинну самостійність", - стверджує Генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич
 

Класичний бізнес-інкубатор дозволяє малому бізнесу отримати первинну самостійність. На сьогодні - це дуже популярне рішення для підвищення зайнятості. Підприємцям надається приміщення, в якому вони можуть почати свій бізнес. Це супроводжується значним психологічним підйомом. Дана практика досить поширена за кордоном, і її досвід, безумовно, тільки позитивний. Однак в Україні, на мою думку, представникам ІТ-галузі немає необхідності збиратися в такі бізнес-клуби, як інкубатори. Адже існує багато різних он-лайн комунікацій, за допомогою яких програмісти можуть обмінюватися досвідом. Хоча, коректно було б розширити поняття бізнес-інкубатора, включивши в нього спеціальні податкові та регуляторні умови, що прискорюють початок бізнесу. Зокрема, звітність повинна бути значно спрощена. До прикладу, в Сінгапурі підприємець здає звіт тільки раз на рік. Він досить невеликий, тому людина витрачає на нього всього кілька годин. Якщо ж говорити про реєстрацію підприємства, то її в розвинених країнах можна здійснити і в он-лайн режимі. Це - одна з переваг електронного уряду. Що стосується можливості надання окремого приміщення, то вона на даний момент не дуже актуальна для ІТ-бізнесу.

Сьогодні основна проблема для розвитку сучасних технологій - існуюча система оподаткування. Адже з підприємців, які не є споживачами яких-небуть ресурсів крім трудових, стягують ПДВ у розмірі 18%. Для них ПДВ фактично стає податком з обороту. Оскільки ці підприємства не можуть нічого віднести на податковий кредит (хіба що витрати на купівлю паперу да оплату електроенергії; але це - мізер), вся реалізована ними продукція обкладається ПДВ, і вони не мають права на компенсацію. У країнах, де швидко розвиваються інформаційні технології (США, Японія), немає такого поняття, як ПДВ. Там передбачені інші податки.

В Україні існують величезні підприємства, де трудяться тисячі програмістів, які пишуть код для іноземних замовників. Але далеко не всі програмісти - випускники вузів здатні працювати за фахом. Для цього потрібен талант, обдарування. Але якщо у людини є креативна ідея, то в нинішньому глобалізованому світі вона легко знайде інвестора в Україні або за кордоном. Адже для ІТ-фахівців не існує кордонів. Ось тільки кінцевий продукт буде зроблений вже не в Україні, а тому наша держава нічого не отримає від реалізації ідеї вітчизняних геніїв.


читати статті

Як правильно створити сайт для нового бізнесу? /03.03.2017

Про те, як вибрати IT-компанію і створити ефективний сайт, розповідає маркетинг-директор компанії Skywell Олексій Хохлов.

Біржова торгівля приносить до 500% річних /03.11.2016

Про те, чим торгівля на біржі краща бізнесу, і де їй навчатися розповів консультант з інвестицій в американські активи AFA Андрій Савенко.

Як підприємцю не стати боржником банку? /14.09.2016

Про те, як повинен вести себе бізнесмен, що не в змозі виплачувати кредит, розповів провідний юрист ЮФ Лекснавігатор Едуард Хмиров.

Чи подешевшає Туреччина для українців? /09.12.2015

Про нові напрями та вплив міжнародної ситуації на ринок туризму розповідає керівник групи розвитку франчайзингу Join UP! Костянтин Куліда.

Тенденції ринку дитячого одягу /22.05.2015

Віталій Мякінін розповідає про зміни та перспективи даного сегменту

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?

популярне на форумі

Як знайти бізнес-ідею для себе

Текст ні про що! Якби ціллю автора було не налити води (потрібної кількості символів), то було б...

1 коментар
остання 06.12.2018
Как открыть кроличью ферму. Бизнес-план.

Имя кредитора: г-н Пол Уильям. Lender E-mail: paul_william_loanhouse@hotmail.com Мы предлагаем частные, коммерческие...

1 коментар
остання 02.04.2018
METRO: франчайзинг в Україні

Ребята! кто-то получил разъяснения или инфу по metro

5 коментар
остання 19.01.2017
METRO: франчайзинг в Україні

Хочу відкрити магазин! Підскажіть деталі по франшизі ramanyatsiuk@gmail.com Дякую

5 коментар
остання 08.12.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Обратились в клинику 22 сентября. За день до этого мой кот вдруг стал каким-то слабым, припадал на...

27 коментар
остання 26.09.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

20.05.2016 ветеринар клиники Алден-вет Татьяна Федоровна Ковченко назначила моему коту уколы. После...

27 коментар
остання 25.05.2016
Алден-Вет кожного разу трохи інакша

Алден-Вет, клиника на Виноградаре у вас оставляет желать лучшего. Приехали по старой памяти в...

27 коментар
остання 04.02.2016
Кюртош калач покоряет Украину и СНГ

Помогу открыть вам ваш бизнес от Кюртош Калач. Официальное представительтво Kurtosh Kalach...

10 коментар
остання 28.01.2016