Helen Doron прийняли до Кембриджу

Понеділок
21.01.2013
Освітня група Helen Doron Early English розпочала співпрацю з Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету
 

Відповідно до договору, укладеного між двома організаціями, визнані у всьому світі Кембриджські тести з англійської мови для дітей та підлітків тепер будуть проводитися у всій мережі шкіл Helen Doron Early English. "Ми дуже раді, що працюватимемо з таким відомим у сфері ранньої освіти іменем, - стверджує Майкл Міланович, директор Cambridge ESOL. - Кембридж та Хелен Дорон об'єднує спільна мета - досконалість у викладанні та навчанні дітей англійській мові у всьому світі. Працюючи разом, ми зможемо надати можливість здавати Кембриджські іспити з англійської мови значно більшій кількості дітей, що стане прекрасним стартом для їхньої освіти".

Зараз Кембриджський університет веде активну роботу з Україною. "Представник Cambridge ESOL у Східній Європі поспілкувався з вітчизняними франчайзі під час зустрічей у Києві та Львові, - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - На початку березня аналогічна зустріч відбудеться й в Одесі. Співпраця з Кембриджським університетом підтверджує високий рівень нашої концепції. Разом з цим, тепер батьки наших учнів можуть перевіряти знання своїх дітей завдяки тестам, результати якого визнаються у всьому світі".

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 43 центри по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 750 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 років користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 1,5 млн дітей.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти