Нові можливості від Helen Doron

Понеділок
22.10.2012
Любителі напою Nesquik і "Будинку іграшок" отримують сертифікат на безкоштовні уроки, а для існуючих учнів вже готується англомовний зимовий табір
 

Компанія Helen Doron Early English в Україні налагодила співпрацю з компанією Nestlé та мережею магазинів "Будинок іграшок". Тепер на кожній коробочці кавового напою Nesquik знаходиться сертифікат на два безкоштовних заняття в школі англійської мови. Те ж саме стосується й всеукраїнської мережі магазинів "Будинок іграшок". "В нас проходить спільна акція з "Будинком іграшок", який працює в ряді міст України. Там також розповсюджується сертифікат на безкоштовні заняття", - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб.

Що ж стосується вже існуючих учнів, то для них компанія зараз готує відкриття зимового англомовного табору в Карпатах. "Влітку львівський центр Helen Doron вже організовував англомовний табір у Славську на базі відпочинку "Дзвінка". Тоді участь у заході взяло більше 70 учнів з різних куточків України: Львова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Києва, Білгород-Дністровська та Дрогобича. Дітки отримали багато вражень, і були дуже задоволені табором, - розповідає Віра Василівна Чуб. - Зимовий табір відбудеться на тій самій базі відпочинку в період між 9 та 15 січням".

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 43 центри по всій території України. Нещодавно мережа поповнилася новим франчайзинговим закладом у Рівному. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 700 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 800 тисяч дітей.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти