Середа
05.12.2012
Міністр інфраструктури запропонував українським виробникам рухомого складу франчайзингову співпрацю зі світовими концернами
 

В 2013 році провідні світові концерни розпочнуть будівництво заводів з виробництва поїздів в Україні. Про такі плани, як повідомляє УНІАН , на брифінгу 28 листопада оголосив віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков. "У 2013 році розпочнеться будівництво зі світовими концернами підприємств з виробництва поїздів. У 2014 році вже буде перша продукція", - сказав він.

Борис Колесніков зазначив, що він вважає перспективним для українських виробників рухомого складу укладення франчайзингових договорів зі світовими виробниками. "Я радив Крюківському заводу франчайзинг. Ще один український виробник запропонував свої технології та обладнання. Але світові виробники кажуть, що крім комунікацій та будівлі для організації виробництва в Україні їм нічого не потрібно. Західні компанії привезуть своє обладнання і фахівців. А наші фахівці будуть готові через 3-5 років", - сказав він.

Взагалі, франчайзинг - звичне явище для залізничої галузі Європи та США. І мова йде не лише про будівництво рухомого складу, але й про обслуговування певної частини залізної дороги. Так, у Великобританії залізничний франчайзинг був започаткований Законом про залізниці 1993 року. Згідно з ним обслуговування певної частини залізниці на деякий обмежений період передається транспортним операційним компаніям на умовах франчайзингу. Те ж саме і в США. Наприклад, в штаті Огайо, договір франчайзингу на обслуговування певної частини залізниці підписується на термін від 35 до 50 років. При цьому договір франчайзингу надає франчайзі право на планування, проектуванн, фінансування та обслуговування визначених частин залізничної системи та її допоміжних об'єктів. Тож, можливо, і в Україні з'явиться залізничний франчайзинг. Але почнеться він, швидше за все не з обслуговування залізниці, а з виробництва.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016