LauraStar: купівля з першого погляду

П'ятниця
09.11.2012
На 53-й виставці IFA компанія презентувала нову концепцію експозиції своєї продукції
 

У вересні цього року в Берліні відбулася 53-тя міжнародна виставка побутової електроніки IFA. На цьому заході компанія LauraStar презентувала нову концепцію експозиції своєї продукції. "Ми вдосконалили корпоративний стиль, розробили різні варіанти бутиків та демонстраційних точок: для прикасової зони, острівців, пристінного простору, та кутків, - розповідає керівник відділу роздрібних продажів ТОВ "Де Люкс" Олександра Здоренко. - Представлений варіант створений у такому сучасному стилі, що може здивувати навіть найвимогливіших дизайнерів. Завдяки нововведенням наша продукція матиме гідні продажі у будь-якій частині магазину чи торговельного центру, зможе поєднуватися з різними напрямками та привернути увагу найрозсіянішого покупця. Що ж стосується якості, то вона завжди залишається на гідному швейцарському рівні".

Офіційним представником продукції LauraStar в Україні є ТОВ "Де Люкс". Компанія вже більше 12 років є ексклюзивним дистриб'ютором швейцарських прасувальних систем цієї торговельної марки в нашій державі. ТОВ "Де Люкс" не лише співпрацює з вітчизняними дилерами та клієнтами, але й розвиває мережу однойменних точок з продажу. На сьогодні, відкривши 12 демонстраційних точок в Києві, Одесі, Донецьку та Дніпропетровську, компанія взялася за втілення франчайзингового проекту.

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ LauraStar, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $3 тис. до $7 тис. Як стверджує франчайзер, проект окупається дуже швидко. В залежності від розміру торговельної точки інвестиції повертаються в термін від 3 до 6 місяців. Співпраця з LauraStar не передбачає паушального внеску, роялті та інших капітальних вкладень.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти