TUI Турагенція і Галопом по Європам крокують разом

Вівторок
23.10.2012
TUI Ukraine підписала вже 60 договорів з партнерами, зацікавленими у франшизі "Галопом по Європам"
 

На початку 2012 року компанія TUI Ukraine, яка займається розвитком мережі франчайзингових агенцій під ТМ "TUI Турагенція", вивела на ринок нову партнерську пропозицію: бренд "Галопом по Європам". Головною особливістю агенцій стала орієнтація на масовий сегмент. Разом з тим компанія встановила "чисто символічний" розмір паушального внеску - $ 300. Завдяки цьому пропозиція почала користуватися значним попитом на ринку франчайзингу. "Вже зараз підписано 60 договорів з партнерами-франчайзі, - розповідає начальник відділу реклами та маркетингу компанії TUI Ukraine Ірина Вичавка. - Крім того, варто зазначити, що на розвиток мережі TUI турагенцій відкриття ще однієї франчайзингової мережі ніяк не вплинуло. Більше того, існуючим партнерам це дало змогу розвиватися у двох напрямках, під двома різними брендами, тим самим розширюючи свої бізнес-можливості".

TUI Ukraine і надалі активно розвиватиме обидві концепції і вже визначила для них різні стратегічні цілі. "Що стосується "Галопом по Європам", то нашим ключовим завданням на даний момент є кількісний розвиток. Ми прагнемо відкривати якомога більше агенцій і для цього пропонуємо більш ніж доступні умови для старту (вступний внесок становить всього $ 300), - розповідає Ірина Вичавка. - А от в розвитку мережі TUI турагенцій продовжуватимемо робити акцент на якість, ще більше контролюючи та вдосконалюючи систему підготовки кадрів та якості обслуговування клієнтів".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти