Вівторок
21.08.2012
Після двохрічної перерви компанія знову розвиватиме мережу сервісних центрів по франчайзингу
 

Свою діяльність в Україні "ChipsAway International" розпочала в 2006 році. Компанія, технології якої використовувалися у більш ніж 1,5 тис. сервісних центрах у світі, вирішила розвивати в Україні мережу власних та франчайзингових точок. В 2010 ChipsAway відійшла від франчайзингової схеми та взялася за вдосконалення концепції і реструктуризацію мережі. Після двохрічної роботи над оптимізацією внутрішніх процесів франчайзер знову націлений на пошук потенційних партнерів: франчайзингові центри ChipsAway відкриватимуться у всіх регіонах країни.

"Зараз сервісні центри ChipsAway працюють в Києві, Львові та Запоріжжі. В перспективі ми плануємо вдвічі збільшити кількість столичних представництв та вийти на інші регіональні ринки, - розповідає директор мережі ChipsAway Антон Ващенко. - Потенціал наших послуг дуже великий, і нам є куди розвиватися. Адже лише у Великобританії, звідки концепція родом, кількість сервісних центрів сягає 350, тоді як в Україні їх поки що 7".

Як стверджує франчайзер, в 2006, коли ChipsAway з'явилася в Україні, в неї зовсім не було конкурентів. Проте з цього часу ринок значно розширився, поповнився невеликими майстернями та крупними компаніями, які теж спеціалізуються на локальному ремонті автівок. "Не зважаючи на розширення економічної ніші, компанія все ж таки зберегла за собою ряд переваг, які вигідно вирізняють її з-поміж конкурентів, - стверджує Антон Ващенко. - Адже ремонт автомобілів у центрі ChipsAway відбувається з допомогою використання SMART технологій, завдяки яким ліквідувати невелике пошкодження можна і без зйому деталі. Крім цього, ChipsAway - це завжди помірні ціни. Усунути локальне пошкодження можна всього за 700-800 грн, тоді як в інших сервісних центрах ця необхідність коштує 1,5-2 тис. грн. Скориставшись нашими послугами наші клієнти отримують швидкий результат (менше доби потрібно для здійснення ремонту) та гарантію на цілий рік".

Для того, щоб відкрити сервісний центр ChipsAway, необхідно володіти особистими інвестиціями в розмірі від $3.000 до $10.000, а також - сплатити паушальний внесок у сумі від $20.000. Майбутній партнер повинен мати досвід ведення власного бізнесу, а також - бажання та можливість протягом першого року особисто супроводжувати роботу сервісного центру.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити суши-бар. Бізнес-план /18.11.2011

Наскільки прибутковим є бізнес ресторану японської кухні?

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016