П'ятниця
03.08.2012
Місцевий франчайзі взявся одразу за два партнерських магазини
 

В квітні цього року компанія "Мода Трейд Україна", яка займається в Україні розвитком роздрібної мережі магазинів модного одягу під ТМ GARCIA, підписала договір франчайзингу з партнером із Харкова. Франчайзі вирішив відкрити в місті одразу дві партнерські точки. Вже наприкінці липня підприємець розпочав реалізацію свого задуму: в ТЦ "Караван" з'явився перший у місті магазин торговельної марки. На черзі - відкриття ще одного в ТРЦ "Французький бульвар".

Відкриття одразу кількох точок починає користуватися популярністю серед партнерів ТМ GARCIA. Як розповів порталу Franchising.ua представник компанії Олександр Скорін, франчайзі з Ужгороду також вирішив не обмежуватися одним магазином та відкрив ще один брендовий бутік ТМ GARCIA в місті Мукачево, що також у Закарпатській області.

Зараз в Україні функціонує вже шість магазинів GARCIA, п'ять з яких - франчайзингові. Партнерські точки знаходяться у Рівному, Запоріжжі, Харкові, Ужгороді та Мукачево. У першу чергу "Мода Трейд Україна" націлена на мільйонники та великі міста країни, однак не виключає інших варіантів і розглядає запуск магазинів у містах з населенням від 200 тис. жителів.

Бренд GARCIA родом з Італії. В даний час магазини GARCIA працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччини, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Сінгапурі, Росії та Україні.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти